רהיטים מעוצבים לחדר ילדים

בתכנון חדרי ילדים מעוצבים, הסוגייה העיקרית היא סוגיית הריהוט. שטיחים, ווילונות וטפטים בדרך כלל קלים יותר לבחירה, ומתבססים על העיצוב של רהיטי החדר, שהם כאמור מהווים את האתגר העיקרי לקראת מגורי ילדיכם. הרהיטים צריכים לקיים מספר תנאים בשביל להיות מתאימים לחדרי ילדים:
 
• בטוחים לשימוש ילדים, ללא חלקים חדים, עם מזרנים וספוגים עם התקני הישיבה, למעט כסאות.
• מעוצבים בסגנון של חדרי ילדים רבים בארץ ובעולם על טהרת הצבעים הבהירים: תכלת וורוד בעיקר.
• מגיעים עם אביזרי בטיחות כמו קרשי הגנה מנפילות במיטות.
במילים אחרות, זו לא קנייה שעושים בחנות הרהיטים בה קניתם את הסלון וחדר האוכל. גם אם אכן יש בה מחלקת ילדים ונוער, בחנות המתמחה בחדרים מסוג זה תמצאו מבחר גדול הרבה יותר, עם סיכוי רב להתאימו לבנים ולבנות שלכם.

מיטות פרינסס

המותג של חדרי הילדים מיטות בטיחות עם משטחי הגנה גם באזור הראש וגם באזור הרגליים. בנוסף, המיטה מגיעה עם קרש בטיחות לימינו או לשמאלו של הילד. המיטה מעוצבת בסגנון חדרי הילדים. אמנם הצבע העיקרי הוא לבן שלג, אך דפנות המיטה מעוצבים בגוונים האדומים בהירים: וורוד, בורדו וסגול.

שידות למיטות ילדים

שידות המכילות כ- 2 מגירות בממוצע. ניתן למקמן ליד המיטה. מומלץ לקחת בחשבון את השידה כאשר אתם מפנים מקום בחדר למיטה.
ארונות מודפסים לילדים
ארונות אשר בקדמתן מודפסת גרפיקה מעוצבת המתאימה לחדרי ילדים. ניתן להזמין את הארון בצבע תכלת או ורוד-סגול. הארון הנו ארון הזזה להטמעה בקיר, אבל אם אין אפשרות לחצוב בו, גם הנחת הארון כמות שהוא לא תגרום לכם לחוש באובדן רב של מקום. ממד העומק דק יחסית, בעוד ממדי האורך והרוחב של הארון רחבי יריעה ומאפשרים מקום רב לאחסון בגדים.

עצות להורים המעוניינים לעצב באופן שונה את חדר הילדים
 
כפי ששמתם לב, רוב המאמר עסק בחדרי תכלת או ורוד לבנים ובנות בהתאמה. לא מעט הורים שאלו את עצמם האם ניתן לגוון בעיצוב. אנו סבורים כי מה שמפריד את חדרי הילדים מחדרי המבוגרים הוא בעיקר הצבע הבהיר, ולכן ישנם לא מעט חדרים המבוססים על גווני החום-צהוב, אפור-צהוב, ואפילו תכלת, אפור ולבן, שעל אף כי נראה חדר רגיל – מוטמעים בו יסודות העיצוב של חדרי ילדים בשל השימוש בצבעים הבהירים. 

רהיטי דורון – חנות הרהיטים שלכם ובשבילכם!
 
ברהיטי דורון תוכלו למצוא טיפים מקצועיים לעיצוב חדרי ילדים ונוער. ניתן לגלול לקטלוג החברה ולהתרשם ממבחר רהיטים מכל הסוגים לילדי גיל 3 עד 18. רהיטי דורון מתמחה בבטיחות המוצרים והתאמתם לילדים תוך הקפדה על עיצוב יצירתי המבוסס על מקוריות וחדשנות. 
  • נכתב ע"י
  • 07/01/2018 11:24
  • רהיטים,ריהוט,חדרי ילדים,עיצוב חדר ילדים

קטגוריה

מאמרים אחרונים

מיטות ילדים ונוער - כללים לבחירה

כללים חשובים לבחירת מיטות לילדים ונוער - עכשיו בתוכן שלפניכם חברת רהיטי דורון המובילה והטובה ביותר בתחום מציעה לכם מגוון פתרונות שינה נוחים ומעוצבים לחדרי הנוער והילדים שלכם. היכנסו לקבלת מידע נוסף

מתי הגיע הזמן לעבור למיטת נוער?

כל המידע הנחוץ לכם לפני בחירת חדרי נוער חדשים - טיפים, ייעוץ, תמונות מוצרים ועוד. היכנסו כבר עכשיו לתוכן שלפניכם וגרמו לבחירה שלכם להיות מוצלחת.

מגוון רהיטים לילדים ונוער מקטלוג 2017

קטלוג 2017 עכשיו לפניכם באתר דורון יאנג. שנייה לפני זה, היכנסו למאמר שייתן לכם מידע רחב בנושא בחירת ריהוט לנוער ויגרום לבחירה שלכם להיות מושלמת.

חומרי הגלם שלנו

הלוחות מיוצרים משבבי עץ עדינים המעובדים עם שרף, עוברים תהליך אידוי וכבישה בטמפרטורה ולחץ גבוהים לאמידות לאורך זמן. הלוחות מצופים בציפוי מלמין איכותי בשכבה כפולה עם הגנה מרבית נגד שריטות...

להמשך קריאה

לוח P5 בעל התנגדות ללחות ורטיבות, הינו לוח בעל צפיפות גבוהה ודחוסה של שבבי עץ טבעי, אשר במהלך ייצורו מותז על שבבי העץ חומר הדוחה לחות, החומר נספג בשבבים ובסיום התהליך העץ נדחס במכבש חם ללוח אחיד ואיכותי המונע ספיגת רטיבות ולחות...

להמשך קריאה