מיטות נוער נפתחות במגוון דגמים

מיטות הנוער הנפתחות שלנו מציעות שפע של דרכים לעצב את חדרי הילדים והנוער שלכם. העיצובים כולם מקוריים ומרתקים ויקחו הן את חדרי הילדים והן את חדרי הנוער הביתיים שלכם אל עבר מחוזות עיצוביים נדירים. מיטות אלה גם מגיעות עם מזרונים אורטופדיים נוחים, וגם מכילות בסיסים מעוצבים אשר יוסיפו חן רב לכל חדר בו הם יוצבו.

מיטת פרינסס בסגנון נפתח
במקור היא מיטת נוער עם מזרון ללא פתיחה. העלות שלה עם החלק הנפתח היא 1,150 ש"ח, מתוכם 750 ש"ח על המזרון הנוסף. גובה המזרון המקורי של המיטה: 10 ס"מ, עשוי ספוג כחול. החלק הנוסף, עם המזרון התחתון כולל גם 2 מגירות לאחסון מצעים, אותן ניתן לפתוח ללא קפי וללא הרמת המזרון העליון.

מיטת ילדים עדי בסגנון נפתח
עדי היא מיטת ילדים פר אקסלנס המגיעה עם קרש בטיחות למניעת נפילות. המיטה עולה 1,650 ש"ח כולל המנגנון הנפתח. המזרון המקורי של המיטה הוא מזרון ספוג בגודל 190 / 80 ס"מ. ניתן, בתוספת תשלום, להמיר למזרון לטקס אורטופדי באותן מידות. המיטה עשויה עץ מתועש בציפוי מלמין. היא מיוצרת באירופה ומצופה בחומר Anti Scratch למניעת שריטות וחבטות. ניתן להזמין בצבע לבן שלג או שמנת. עם המיטה מגיע חלק תחתון הכולל מזרון נוסף בגודל 186 / 74 ס"מ, גם הוא ספוג כחול. בנוסף, יש בו 2 מגירות מצעים נשלפות.

עצות לעיצוב המיטה
מומלץ שלא "להתפרע" עם צבעי בסיס המיטה, אלא להזמין אותם בכפוף למה שנעשה בתפאורת החדר כיום. המיטה היא רכיב הריהוט המרכזי בחדר, ולכן שינוי הצבע שלה ביחס אליו עלול לפגוע באיך שהוא נראה. באשר לצורת הבסיס, קבעו אותה בהתאם לתצוגה של החדר. אם רכיבי הפרזול, משקופי הדלת וצדודיות החלון ברובם אליפטיים או עגולים, סביר שהחדר ירגיש לכם עגול, ואז מיטה עם סממנים עגולים ומרחפים תהיה מתאימה. לעומת זאת, אם החדר משדר את הצורה המרובעת/מלבנית, תזדקקו למיטה בעלת מאפיינים גיאומטריים דומים.
רהיטי דורון – הבית שלכם למיטות ילדים ונוער נפתחות

הקליקו לקטלוג מיטות נוער ותוכלו למצוא מגוון מיטות נפתחות המתאימות לילדים ולנוער. ניתן למצוא מיטות בטיחות לצד מיטות לילדים גדולים. את המיטות ניתן לעתים להזמין בצבעים שונים ממה שמופיע בקטלוג בהתאם למפורט בדפי ההסבר. 
  • נכתב ע"י
  • 12/07/2017 10:06
  • מיטות,מיטות נוער,מיטות נוער מעוצבות

קטגוריה

מאמרים אחרונים

רהיטים מעוצבים לחדר ילדים

רהיטים מעוצבים לחדר ילדים כל הטיפים והמידע הנחוץ לפני בחירת ריהוט לחדרי ילדים ונוער. עכשיו בתוכן שלפניכם באתר של רהיטי דורון היכנסו לקבלת פרטים והתרשמות מתכנים נוספים וקולקציית מוצרים

מיטות ילדים ונוער - כללים לבחירה

כללים חשובים לבחירת מיטות לילדים ונוער - עכשיו בתוכן שלפניכם חברת רהיטי דורון המובילה והטובה ביותר בתחום מציעה לכם מגוון פתרונות שינה נוחים ומעוצבים לחדרי הנוער והילדים שלכם. היכנסו לקבלת מידע נוסף

מתי הגיע הזמן לעבור למיטת נוער?

כל המידע הנחוץ לכם לפני בחירת חדרי נוער חדשים - טיפים, ייעוץ, תמונות מוצרים ועוד. היכנסו כבר עכשיו לתוכן שלפניכם וגרמו לבחירה שלכם להיות מוצלחת.

חומרי הגלם שלנו

הלוחות מיוצרים משבבי עץ עדינים המעובדים עם שרף, עוברים תהליך אידוי וכבישה בטמפרטורה ולחץ גבוהים לאמידות לאורך זמן. הלוחות מצופים בציפוי מלמין איכותי בשכבה כפולה עם הגנה מרבית נגד שריטות...

להמשך קריאה

לוח P5 בעל התנגדות ללחות ורטיבות, הינו לוח בעל צפיפות גבוהה ודחוסה של שבבי עץ טבעי, אשר במהלך ייצורו מותז על שבבי העץ חומר הדוחה לחות, החומר נספג בשבבים ובסיום התהליך העץ נדחס במכבש חם ללוח אחיד ואיכותי המונע ספיגת רטיבות ולחות...

להמשך קריאה