מיטות ילדים ונוער - כללים לבחירה

כאשר אתם בוחרים מיטת ילדים או נוער, החלק הקריטי ביותר, ממנו עיקר ההורים חוששים, הוא בחירת המזרון. מזרון זה לא רכיב שיש לגביו תשובה חד משמעית לכל הילדים בעולם. כפי שכל מבוגר בנוי אחרת, כך גם הילדים, וההשפעה של המזרונים עליהם יכולה להיות טובה או בלתי מספקת. למקרה האחרון אתם לא רוצים להגיע, ולכן אנא קראו את מקבץ הכללים לבחירת מיטות ילדים ונוער.

לעולם אל תסתפקו ב- "כן" הראשוני של הילדים כשהם בודקים מזרנים
 
אפשרו לילדים שלכם למדוד כמה שיותר מזרנים, להיחשף להתנגדויות וגירויים שונים בגב ובבטן, ולאפשר להם להחליט לאחר השוואה ממושכת – מהי המיטה המתאימה להם. מיטה היא הרהיט בו הילד שלכם יילך לישון כל ערב וממנה יקום הוא כל בוקר, ולכן הצלחת בחירת המזרון מאד חשובה. מה שהילד שלכם צריך להרגיש הוא יציבות מתמדת על המזרון, לא לחוש שהמזרון זז, ודאי לא להיקלע לערסל במזרון, אלא רק יציבות, כשהמזרון נשאר למעלה ויציב ללא קשר לתנועות הילד על המיטה.
 
את גוף המיטה מומלץ לעצב על פי מראה החדר
 
אמנם זהו חדר הילדים והנוער שלכם אבל לא כדאי לכם לוותר על עיצוב חכם וקבוע בתוכו. מה שאתם לא יכולים לעשות במזרון, אתם יכולים לעשות בגוף המיטה: לעצב אותו כך שהוא יהיה תואם לעיצוב החדר מבחינה צורנית. אם החדר של ילדיכם עגול ומבוסס על משקופים ופרופילי חלון עגולים מומלץ לבחור במיטה בעלת קצוות מעוגלים, ולהיפך כאשר מדובר בחדר בו הצורה המלבנית החדה היא שמורגשת.
 
לפני הבחירה – מעט נתונים להצטיידות
 
• אורך ורוחב החלל להצבת המיטה.
• מקום פנוי בסביבת המיטה להטמעת חפצים כמו שידות וגב-מיטה.
• מקום פנוי בחדר לפתיחת המיטה שלליפת המגירות או המזרון הנוסף.

יש להצטייד בנתונים הללו לפני שניגשים לבחירת מיטת ילדים או נוער. רק כך, תוכלו להיות בראש שקט שבחרתם בדבר הנכון ובמידות הנכונות. הרבה הורים לא מודדים את כל מה שביקשנו מכם ומוצאים את עצמם עם מגירות שהם לא יכולים לפתוח או מזרון אותו ניתן לשלוף רק באלכסון. אל תעשו את הטעוות שלהם. בחרו במיטה אשר כל הפונקציות שלה ניתנות למימוש בשטח הקיים בחדר.
 
רהיטי דורון – החנות הוותיקה והמנוסה לרהיטי ילדים
 
ברהיטי דורון תוכלו למצוא מיטות ילדים ונוער בהתאמה לעיצוב חדרי הילדים שלכם. בנוסף, תוכלו לקבל אינפורמציה באתר החברה על עיצוב והכנת חדרי ילדים ונוער למגורי ילדיכם. החברה פועלת מזה שנים רבות, עיצבה וסייעה בטיפוח עשרות אלפי חדרי ילדים ברחבי הארץ.
  • נכתב ע"י
  • 07/01/2018 10:54
  • מיטות,מיטות נוער,מיטות ילדים,

קטגוריה

מאמרים אחרונים

מיטות נוער חדשות ומפנקות לחדרי ילדים ובוגרים

מעוניינים להיכנס לחדרי הילדים שלכם ולהיות נרגשים לנוכח עיצוב חדש ומשודרג? רוצים שהילד שלכם לא ירצה לצאת מהחדר? כאן תוכלו ללמוד כיצד לבחור מיטות נוער בהתאמה אישית לחדרי הילדים והבוגרים שלכם. מיטות נוער כיום הן רהיטים מעוצבים שנראים בדיוק כמו שלכם – ההורים. תנו לילדים שלכם הרגשה אמתית של בגרות וסיפוק, וציידו אותם במיטות נוער מכובדות ומפנקות.

ארונות אמבטיה מעוצבים בהתאמה אישית – כך תבחרו אותם נכון

ארונות אמבטיה דקורטיביים יוצרים בלבו שלה המתקלח שלווה וסיפוק אמתיים. ארונות אלו הם הליבה של חדר זה, ועל כן עיצובם חיוני להצלחת עיצוב החדר. כשאתם בוחרים ארונות אמבטיה, יש לכם מגוון רחב של דקורציות למימוש על פי מידת ההתאמה לכם ולפנורמה של פנים החדר.

איך לבחור ארונות אמבטיה שישדרגו את החוויה בחדר השירות?

ארונות אמבטיה איכותיים מביאים לחדר השירות את החוויה המרגשת לה כל אחד ואחת זקוקים כשהם שוהים בו. בכך, המקום מקבל את המשמעות האמתית של הביטוי חדר אמבטיה, ולא עוד חדר מלתחות רנדומלי. ממה מורכבים ארונות אמבטיה כיום, וכיצד היינו ממליצים לכם לבחור אותם? להלן מקבץ טיפים למתלבט שנמצא לפני שדרוג ארון החדר.

חומרי הגלם שלנו

הלוחות מיוצרים משבבי עץ עדינים המעובדים עם שרף, עוברים תהליך אידוי וכבישה בטמפרטורה ולחץ גבוהים לאמידות לאורך זמן. הלוחות מצופים בציפוי מלמין איכותי בשכבה כפולה עם הגנה מרבית נגד שריטות...

להמשך קריאה

לוח P5 בעל התנגדות ללחות ורטיבות, הינו לוח בעל צפיפות גבוהה ודחוסה של שבבי עץ טבעי, אשר במהלך ייצורו מותז על שבבי העץ חומר הדוחה לחות, החומר נספג בשבבים ובסיום התהליך העץ נדחס במכבש חם ללוח אחיד ואיכותי המונע ספיגת רטיבות ולחות...

להמשך קריאה