טיפים לעיצוב חדרים לבנות

עיצוב חדרי ילדים לבנות צריך להיות שילוב של חדר נשים עם חדר ילדות. ישנן תכונות המאפיינות את כלל חדרי הנשים, ובראשן עיצוב ווילונות ומדפים בצבעים חמים או ורודים. חדר ילדים לבנות המבוסס על צבעים אלו יהווה את חדר הבנות המושלם עבור הילדה שלכם. על מנת לעצבו כמו שצריך יש צורך להכיר מספר פרמטרים בתחום עיצוב חדרי הילדים ובפרט – כשהם חדרי בנות.

בחירת הצבעים לחדר
ניתן להשאיר את הקיר לבן או להדביק עליו טפטים צבעוניים בגוונים חמים כמו אדום או וורוד. לחילופין, ניתן לעשות שליכט צבעוני המבוסס על צבעים אלו מסביב לכל הקירות. הכנה לחדר עם הצבעים הללו מהווה נקודת פתיחה מעולה ליצירת חדרי ילדים לבנות.

בחירת פתרונות האחסון
פתרונות האחסון בחדר הילדים לא צריכים להיות שונים בהרבה מאלו של חדרי הבנים, אבל מומלץ להקפיד על כמה כללי אצבע קבועים לחדר בנות כמו הטמעת מראה בארון הבגדים, ואם אין ארון בגדים בחדר – אז יש להטמיע מראה על אחד הקירות. 

מיצוע ומיטות
מומלץ לשים קרש מניעת נפילות על המיטה שלכם עד שימלאו לה לפחות 6 שנים. מומלץ לעטר לה את המיטה במצעים בעלי צבעים אדומים וורודים, וכן לדאוג שתהיה במיטה ארגז מצעים, שיהיה חשוב ואף אקוטי במיוחד אם אין ארון בחדר. בחירת מיטה מאובטחת ובעלת פתרונות אחסון היא החכמה ביותר עבור חדר הבנות שלכם.

מחפשים עוד רעיונות לחדרי ילדים? אנו שמחים להציג את מחלקת חדרי ילדים של רהיטי דורון - מגוון חדרי ילדים מאובזרים ואיכותיים במחירים מיוחדים!
 
  • נכתב ע"י
  • 16/05/2017 12:47
  • חדרי ילדים לבנות,חדרים לבנות,חדרי ילדים,רהיטים לחדרי ילדים,עיצוב חדרי ילדים

קטגוריה

מאמרים אחרונים

מיטות נוער חדשות ומפנקות לחדרי ילדים ובוגרים

מעוניינים להיכנס לחדרי הילדים שלכם ולהיות נרגשים לנוכח עיצוב חדש ומשודרג? רוצים שהילד שלכם לא ירצה לצאת מהחדר? כאן תוכלו ללמוד כיצד לבחור מיטות נוער בהתאמה אישית לחדרי הילדים והבוגרים שלכם. מיטות נוער כיום הן רהיטים מעוצבים שנראים בדיוק כמו שלכם – ההורים. תנו לילדים שלכם הרגשה אמתית של בגרות וסיפוק, וציידו אותם במיטות נוער מכובדות ומפנקות.

ארונות אמבטיה מעוצבים בהתאמה אישית – כך תבחרו אותם נכון

ארונות אמבטיה דקורטיביים יוצרים בלבו שלה המתקלח שלווה וסיפוק אמתיים. ארונות אלו הם הליבה של חדר זה, ועל כן עיצובם חיוני להצלחת עיצוב החדר. כשאתם בוחרים ארונות אמבטיה, יש לכם מגוון רחב של דקורציות למימוש על פי מידת ההתאמה לכם ולפנורמה של פנים החדר.

איך לבחור ארונות אמבטיה שישדרגו את החוויה בחדר השירות?

ארונות אמבטיה איכותיים מביאים לחדר השירות את החוויה המרגשת לה כל אחד ואחת זקוקים כשהם שוהים בו. בכך, המקום מקבל את המשמעות האמתית של הביטוי חדר אמבטיה, ולא עוד חדר מלתחות רנדומלי. ממה מורכבים ארונות אמבטיה כיום, וכיצד היינו ממליצים לכם לבחור אותם? להלן מקבץ טיפים למתלבט שנמצא לפני שדרוג ארון החדר.

חומרי הגלם שלנו

הלוחות מיוצרים משבבי עץ עדינים המעובדים עם שרף, עוברים תהליך אידוי וכבישה בטמפרטורה ולחץ גבוהים לאמידות לאורך זמן. הלוחות מצופים בציפוי מלמין איכותי בשכבה כפולה עם הגנה מרבית נגד שריטות...

להמשך קריאה

לוח P5 בעל התנגדות ללחות ורטיבות, הינו לוח בעל צפיפות גבוהה ודחוסה של שבבי עץ טבעי, אשר במהלך ייצורו מותז על שבבי העץ חומר הדוחה לחות, החומר נספג בשבבים ובסיום התהליך העץ נדחס במכבש חם ללוח אחיד ואיכותי המונע ספיגת רטיבות ולחות...

להמשך קריאה