מתי הגיע הזמן לעבור למיטת נוער?

ההבדל בין מיטת נוער למיטת ילדים אמנם מאד נהיר לרובנו, אך מומלץ לפרט אודותיו במילים, ובכך – להבין מתי הסימן עבורכם ועבור הילדים שלכם לעבור למיטת נוער. מיטות ילדים בדרך כלל יהיו בעלות מזרן יחיד ומוקפות באמצעי בטיחות. ברוב מיטות הילדים ניתן להבחין בקרש בטיחות המותקן בפתח היציאה מהמיטה, וכן בזוג לוחות הגנה מעל הראש ומתחת לרגליים. הם מתנשאים כלפי מעלה על מנת לבלום נפילה מקצוות המיטה. מיטת נוער, לעומתן, יכולה להופיע בשתי וריאציות שונות: או שהיא מיטה שממעוף הציפור נראית כמו מיטת ילדים, בשל המראה הדק שלה, ללא אמצעי ההגנה, או שהיא מיטה שאיננה דקה, ומהווה מעין דגם מוקטן של מיטת ההורים (למשל מיטת יאנג או יאנג מרחפת), מה שמאפשר לשני נערים/ות לישון על אותו מזרן. 

ההבדלים העיקריים בין מיטת ילדים למיטת נוער: אמצעי ההגנה והמזרן הכפול
 
במיטת נוער, מפנה היצרן מקום ברהיט, ובמקום להשקיע במוטיב ההגנה מנפילה, כפי שצריך לעשות במיטות ילדים, הוא משקיע ביכולתו של הנער לארח את חבריו על אותה מיטה. הדבר מתבטא ביכולת לשדך למיטה ערכה עם מזרן נוסף ומגירות מצעים, או ביצירת מיטה רחבה, שמזכירה בעיצוב שלה את מיטת ההורים.
 
לאור ההבדלים בין המיטות, כך תדעו מתי הבן או הבת שלכם צריכים/ות לעבור למיטת נוער
 
• כאשר הם נמצאים בכיתות הנמוכות בבית הספר העממי ומתחיל להיווצר שיח של אירוח ללילה.
• כאשר הילד מבלה לפחות שנה או מספר חודשים בביה"ס העממי וסטים רבים של מצעים נערמים.
• כאשר הילד מתלונן על ממדים קטנים של המיטה, צפיפות, חוסר מקום, וכד'.
בהקשר לתנאי האחרון, אם הילד שלכם גבוה, רחב כתפיים, או מפותח גופנית ביחס לעמיתיו לגן הילדים או לבית הספר העממי, מומלץ להעביר אותו כבר אז למיטת נוער, שכן גם אם תמצאו מיטת ילדים בגודל המתאים לו, פרק הזמן של 1-1.5 שנים עד למעבר למיטת נוער יהפוך את הקנייה של המיטה הזו לבלתי משתלמת.
 
רהיטי דורון – מיטות נוער בהתאמה אישית
 
רהיטי דורון היא מהחברות הוותיקות בישראל לשיווק מיטות ילדים ונוער לכל הגילים. באתר החברה תוכלו לעיין בקטלוג המוצרים ולאתר את המיטה על פי מידותיה. אנו ממליצים שלא לבצע את הרכישה הסופית לפני מדידת המזרן ובדיקתו על ידי הבן או הבת שלכם.
  • נכתב ע"י
  • 19/10/2017 10:32
  • מיטת נוער, מיטות נוער,חדרי נוער,חדרי ילדים

קטגוריה

מאמרים אחרונים

מיטות נוער חדשות ומפנקות לחדרי ילדים ובוגרים

מעוניינים להיכנס לחדרי הילדים שלכם ולהיות נרגשים לנוכח עיצוב חדש ומשודרג? רוצים שהילד שלכם לא ירצה לצאת מהחדר? כאן תוכלו ללמוד כיצד לבחור מיטות נוער בהתאמה אישית לחדרי הילדים והבוגרים שלכם. מיטות נוער כיום הן רהיטים מעוצבים שנראים בדיוק כמו שלכם – ההורים. תנו לילדים שלכם הרגשה אמתית של בגרות וסיפוק, וציידו אותם במיטות נוער מכובדות ומפנקות.

ארונות אמבטיה מעוצבים בהתאמה אישית – כך תבחרו אותם נכון

ארונות אמבטיה דקורטיביים יוצרים בלבו שלה המתקלח שלווה וסיפוק אמתיים. ארונות אלו הם הליבה של חדר זה, ועל כן עיצובם חיוני להצלחת עיצוב החדר. כשאתם בוחרים ארונות אמבטיה, יש לכם מגוון רחב של דקורציות למימוש על פי מידת ההתאמה לכם ולפנורמה של פנים החדר.

איך לבחור ארונות אמבטיה שישדרגו את החוויה בחדר השירות?

ארונות אמבטיה איכותיים מביאים לחדר השירות את החוויה המרגשת לה כל אחד ואחת זקוקים כשהם שוהים בו. בכך, המקום מקבל את המשמעות האמתית של הביטוי חדר אמבטיה, ולא עוד חדר מלתחות רנדומלי. ממה מורכבים ארונות אמבטיה כיום, וכיצד היינו ממליצים לכם לבחור אותם? להלן מקבץ טיפים למתלבט שנמצא לפני שדרוג ארון החדר.

חומרי הגלם שלנו

הלוחות מיוצרים משבבי עץ עדינים המעובדים עם שרף, עוברים תהליך אידוי וכבישה בטמפרטורה ולחץ גבוהים לאמידות לאורך זמן. הלוחות מצופים בציפוי מלמין איכותי בשכבה כפולה עם הגנה מרבית נגד שריטות...

להמשך קריאה

לוח P5 בעל התנגדות ללחות ורטיבות, הינו לוח בעל צפיפות גבוהה ודחוסה של שבבי עץ טבעי, אשר במהלך ייצורו מותז על שבבי העץ חומר הדוחה לחות, החומר נספג בשבבים ובסיום התהליך העץ נדחס במכבש חם ללוח אחיד ואיכותי המונע ספיגת רטיבות ולחות...

להמשך קריאה