איך מעצבים חדר ילדים יחד עם הילד? כמה כללי אצבע

הפתרון המומלץ ביותר לעיצוב חדר ילדים הוא לעצבו ולעטרו יחד עם הילד שלכם! עיצוב חדרי ילדים יחד עם הילד מהווה את הפתרון המושלם ביותר עבורו, שכן הוא בוחר את המוצרים שהוא מעוניין לישון איתם ולהתעורר איתם כל בוקר. אבל, במצב כזה של ישיבה עם הילדים מוטב להיות חכמים ולא צודקים. אם הילד שלכם בחר טפטים או וילונות עם דמויות כמו מגה-זורד, למשל, כשהוא יגדל – הדבר ייראה לו ילדותי, והרי לכם חדר שלא ניתן לעשות איתו כלום, כי הילד יבקש לעבור. לכן, העצה שלנו היא להימנע בחירת דמויות מצוירות ואחרות שיעטרו את הקירות באופן קבוע. זאת בשונה מהמצעים, עליהם ניתן לבחור בכל מקרה מה שרוצים, בשל היותם ניידים. טיפ נוסף שאנו מעוניינים לספק לכם: בחרו התקני אחסון חכמים, כונניות ספרים שקל לסדר וארונות נגישים לילדים.

עיצוב קירות לא מומלץ לעשות באמצעות ציורים והנפשות

הן ציורים, והן הטמעת דמויות אהובות על הילדים, ייראו להם ילדותיים כאשר הם יגדלו. היות ומדובר ברכוש הקבוע שלכם, מומלץ שתהיו חכמים ותראו למרחוק את המציאות שתתהווה בחדר. לכן, מומלץ שיהיה זה חדר ילדים עם קירות בצבעים אחידים, בהם יוכלו הילדים לשהות גם כאשר הם יגדלו. בחדר בנים אתם תראו שהילדים יבחרו יותר צבעים קרים בסביבת הכחול והלבן, ובחדר בנות תהיה עדיפות לצבעים כמו אדום או וורוד, אם כי השארת קירות חדר הבנות בצבע לבן זהו פתרון נפוץ לכל דעה.

עיצוב פתרונות אחסון – מומלץ לעשות בחוכמה

כאשר אתם מסייעים לילדים שלכם לעצב פתרונות אחסון בחדרים שלהם, עשו זאת בחוכמה. הפתרון שלנו הוא פשוט לשים לב לפרטים הקטנים. האינטרס שלכם, סביר להניח, יהיה סידור חדר קל לילדים. על כן, חשוב שתקנו להם ארונות וכונניות ללא חריצים לאחסון הספרים והחוברות שלהם – אחד לחריץ, אלא תבחרו בכוננית עם מדפים חלקים כנייר. מדוע? משום שזה יקנה לילדים סידור קל. גם אם השליפה תצריך מהם מוטוריקה עדינה, זה עדיין עדיף על חדר שקשה להכניס אליו פריטי אחסון, ומניסיון זה ידיר מהילד כל רצון לחיות בחדר מסודר.
בבחירת מצעים למיטות, מומלץ לבחור עבורם ולתת להם לבחור כמה ערכות בעצמם על מנת ליצור מגוון!
 
  • נכתב ע"י
  • 31/08/2017 12:20
  • חדרי ילדים, חדר ילדים, עיצוב חדרי ילדים

קטגוריה

מאמרים אחרונים

מיטות נוער חדשות ומפנקות לחדרי ילדים ובוגרים

מעוניינים להיכנס לחדרי הילדים שלכם ולהיות נרגשים לנוכח עיצוב חדש ומשודרג? רוצים שהילד שלכם לא ירצה לצאת מהחדר? כאן תוכלו ללמוד כיצד לבחור מיטות נוער בהתאמה אישית לחדרי הילדים והבוגרים שלכם. מיטות נוער כיום הן רהיטים מעוצבים שנראים בדיוק כמו שלכם – ההורים. תנו לילדים שלכם הרגשה אמתית של בגרות וסיפוק, וציידו אותם במיטות נוער מכובדות ומפנקות.

ארונות אמבטיה מעוצבים בהתאמה אישית – כך תבחרו אותם נכון

ארונות אמבטיה דקורטיביים יוצרים בלבו שלה המתקלח שלווה וסיפוק אמתיים. ארונות אלו הם הליבה של חדר זה, ועל כן עיצובם חיוני להצלחת עיצוב החדר. כשאתם בוחרים ארונות אמבטיה, יש לכם מגוון רחב של דקורציות למימוש על פי מידת ההתאמה לכם ולפנורמה של פנים החדר.

איך לבחור ארונות אמבטיה שישדרגו את החוויה בחדר השירות?

ארונות אמבטיה איכותיים מביאים לחדר השירות את החוויה המרגשת לה כל אחד ואחת זקוקים כשהם שוהים בו. בכך, המקום מקבל את המשמעות האמתית של הביטוי חדר אמבטיה, ולא עוד חדר מלתחות רנדומלי. ממה מורכבים ארונות אמבטיה כיום, וכיצד היינו ממליצים לכם לבחור אותם? להלן מקבץ טיפים למתלבט שנמצא לפני שדרוג ארון החדר.

חומרי הגלם שלנו

הלוחות מיוצרים משבבי עץ עדינים המעובדים עם שרף, עוברים תהליך אידוי וכבישה בטמפרטורה ולחץ גבוהים לאמידות לאורך זמן. הלוחות מצופים בציפוי מלמין איכותי בשכבה כפולה עם הגנה מרבית נגד שריטות...

להמשך קריאה

לוח P5 בעל התנגדות ללחות ורטיבות, הינו לוח בעל צפיפות גבוהה ודחוסה של שבבי עץ טבעי, אשר במהלך ייצורו מותז על שבבי העץ חומר הדוחה לחות, החומר נספג בשבבים ובסיום התהליך העץ נדחס במכבש חם ללוח אחיד ואיכותי המונע ספיגת רטיבות ולחות...

להמשך קריאה