טיפים, עצות והמלצות לעיצוב חדר סטודנט לקראת פתיחתה

פתיחת שנת הלימודים האקדמאית בפתח וסטודנטים רבים ברחבי המדינה נמצאים בתהליכי התאקלמות בחלל מגורים חדש.

סטודנטים השוכרים דירה, מתאפיינים בחלוקת הדירה עם מספר שותפים ומסתפקים כל אחד בחלל פרטי קטן ללימודים ושינה יחדיו. דבר נוסף המאפיין את הסטודנטים בשנים האחרונות הוא השימוש המוגבר במחשב אישי ולרובם כיום מחשב אישי נייד בנוסף לספרי הלימוד המסורתיים.

החלל הפרטי של הסטודנט צריך להכיל מיטה נוחה ומעוצבת ואזור עבודה מרובה מקומות אחסון לספרים וקלסרים. את החלל יש לחלק בצורה חכמה לשני אזורים מרכזיים: חדר שינה בו ישנה חשיבות גדולה לכך שיהיה פונקציונאלי ומעוצב, לצד חדר עבודה הכולל פתרונות אחסון רבים שיעניקו גם לחדרים קטנים הרגשת מרחב.


רשת רהיטי דורון מציעה מגוון רחב של מערכות עבודה מעוצבות ופונקציונאליות ובמחירים אטרקטיביים ולכל זאת מצטרף מגוון רחב של חללי אחסון וכוורות הניתנים להשלמת הפריטים בהתאם לצרכים שהוגדרו על ידי הסטודנט, מאוד מומלץ להגדיר את הדרישות מהמערכות לפני רכישתן ולוודא את התאמתן של המערכות לדרישות.

רשת רהיטי דורון מדגישה כי לפני רכישת הריהוט מומלץ לקחת מידות מדויקות של חלל החדר סטודנט ולבחור ברהיטים שיוכלו לשמש את הסטודנט גם בשנים הבאות. כמו כן, חשוב לבחור שולחן עבודה המיוצר לפי תקן בגובה 73-76 ס"מ, יציב ועמיד לאורך זמן.

לשולחן העבודה יש להתאים כסא ארגונומי המתאים לישיבה ממושכת ולעבודה מול מסך המחשב. מאוד חשוב לשמור מקום בחלל החדר לפעילות הזמן הפנוי של הסטודנט לפי תחביביו.

מערכות העבודה המוצעות ברהיטי דורון כוללות מערכות פינתיות המנצלות את פינת החדר לפינת עבודה יעילה ונוחה או מערכות עבודה ישרות הממוקמות בקו הקיר של החדר. ניתן לבחור בכוורות תלייה או בכוורות שלמות על השולחן או בכוורות נלוות לצד המערכת.

מגוון הריהוט ברשת רהיטי דורון הותאם למהפכת המדיה והאביזרים המשלימים הנדרשים לעבודה עם מחשב כגון מדפסות, סורקים וכו' לדוגמא:  עמדת עבודה הכוללת מדף למקלדת, מקום אחסון לכונן ועוד מדפים לאחסון CD, ספרים וקלסרים.

  • נכתב ע"י
  • 28/03/2016 20:15
  • חדר סטודנט

קטגוריה

מאמרים אחרונים

מיטות נוער חדשות ומפנקות לחדרי ילדים ובוגרים

מעוניינים להיכנס לחדרי הילדים שלכם ולהיות נרגשים לנוכח עיצוב חדש ומשודרג? רוצים שהילד שלכם לא ירצה לצאת מהחדר? כאן תוכלו ללמוד כיצד לבחור מיטות נוער בהתאמה אישית לחדרי הילדים והבוגרים שלכם. מיטות נוער כיום הן רהיטים מעוצבים שנראים בדיוק כמו שלכם – ההורים. תנו לילדים שלכם הרגשה אמתית של בגרות וסיפוק, וציידו אותם במיטות נוער מכובדות ומפנקות.

ארונות אמבטיה מעוצבים בהתאמה אישית – כך תבחרו אותם נכון

ארונות אמבטיה דקורטיביים יוצרים בלבו שלה המתקלח שלווה וסיפוק אמתיים. ארונות אלו הם הליבה של חדר זה, ועל כן עיצובם חיוני להצלחת עיצוב החדר. כשאתם בוחרים ארונות אמבטיה, יש לכם מגוון רחב של דקורציות למימוש על פי מידת ההתאמה לכם ולפנורמה של פנים החדר.

איך לבחור ארונות אמבטיה שישדרגו את החוויה בחדר השירות?

ארונות אמבטיה איכותיים מביאים לחדר השירות את החוויה המרגשת לה כל אחד ואחת זקוקים כשהם שוהים בו. בכך, המקום מקבל את המשמעות האמתית של הביטוי חדר אמבטיה, ולא עוד חדר מלתחות רנדומלי. ממה מורכבים ארונות אמבטיה כיום, וכיצד היינו ממליצים לכם לבחור אותם? להלן מקבץ טיפים למתלבט שנמצא לפני שדרוג ארון החדר.

חומרי הגלם שלנו

הלוחות מיוצרים משבבי עץ עדינים המעובדים עם שרף, עוברים תהליך אידוי וכבישה בטמפרטורה ולחץ גבוהים לאמידות לאורך זמן. הלוחות מצופים בציפוי מלמין איכותי בשכבה כפולה עם הגנה מרבית נגד שריטות...

להמשך קריאה

לוח P5 בעל התנגדות ללחות ורטיבות, הינו לוח בעל צפיפות גבוהה ודחוסה של שבבי עץ טבעי, אשר במהלך ייצורו מותז על שבבי העץ חומר הדוחה לחות, החומר נספג בשבבים ובסיום התהליך העץ נדחס במכבש חם ללוח אחיד ואיכותי המונע ספיגת רטיבות ולחות...

להמשך קריאה