מיטות נוער נפתחות במגוון דגמים

מיטות הנוער הנפתחות שלנו מציעות שפע של דרכים לעצב את חדרי הילדים והנוער שלכם. העיצובים כולם מקוריים ומרתקים ויקחו הן את חדרי הילדים והן את חדרי הנוער הביתיים שלכם אל עבר מחוזות עיצוביים נדירים. מיטות אלה גם מגיעות עם מזרונים אורטופדיים נוחים, וגם מכילות בסיסים מעוצבים אשר יוסיפו חן רב לכל חדר בו הם יוצבו.

מיטת פרינסס בסגנון נפתח
במקור היא מיטת נוער עם מזרון ללא פתיחה. העלות שלה עם החלק הנפתח היא 1,150 ש"ח, מתוכם 750 ש"ח על המזרון הנוסף. גובה המזרון המקורי של המיטה: 10 ס"מ, עשוי ספוג כחול. החלק הנוסף, עם המזרון התחתון כולל גם 2 מגירות לאחסון מצעים, אותן ניתן לפתוח ללא קפי וללא הרמת המזרון העליון.

מיטת ילדים עדי בסגנון נפתח
עדי היא מיטת ילדים פר אקסלנס המגיעה עם קרש בטיחות למניעת נפילות. המיטה עולה 1,650 ש"ח כולל המנגנון הנפתח. המזרון המקורי של המיטה הוא מזרון ספוג בגודל 190 / 80 ס"מ. ניתן, בתוספת תשלום, להמיר למזרון לטקס אורטופדי באותן מידות. המיטה עשויה עץ מתועש בציפוי מלמין. היא מיוצרת באירופה ומצופה בחומר Anti Scratch למניעת שריטות וחבטות. ניתן להזמין בצבע לבן שלג או שמנת. עם המיטה מגיע חלק תחתון הכולל מזרון נוסף בגודל 186 / 74 ס"מ, גם הוא ספוג כחול. בנוסף, יש בו 2 מגירות מצעים נשלפות.

עצות לעיצוב המיטה
מומלץ שלא "להתפרע" עם צבעי בסיס המיטה, אלא להזמין אותם בכפוף למה שנעשה בתפאורת החדר כיום. המיטה היא רכיב הריהוט המרכזי בחדר, ולכן שינוי הצבע שלה ביחס אליו עלול לפגוע באיך שהוא נראה. באשר לצורת הבסיס, קבעו אותה בהתאם לתצוגה של החדר. אם רכיבי הפרזול, משקופי הדלת וצדודיות החלון ברובם אליפטיים או עגולים, סביר שהחדר ירגיש לכם עגול, ואז מיטה עם סממנים עגולים ומרחפים תהיה מתאימה. לעומת זאת, אם החדר משדר את הצורה המרובעת/מלבנית, תזדקקו למיטה בעלת מאפיינים גיאומטריים דומים.
רהיטי דורון – הבית שלכם למיטות ילדים ונוער נפתחות

הקליקו לקטלוג מיטות נוער ותוכלו למצוא מגוון מיטות נפתחות המתאימות לילדים ולנוער. ניתן למצוא מיטות בטיחות לצד מיטות לילדים גדולים. את המיטות ניתן לעתים להזמין בצבעים שונים ממה שמופיע בקטלוג בהתאם למפורט בדפי ההסבר. 
  • נכתב ע"י
  • 12/07/2017 10:06
  • מיטות,מיטות נוער,מיטות נוער מעוצבות

קטגוריה

מאמרים אחרונים

מיטות נוער חדשות ומפנקות לחדרי ילדים ובוגרים

מעוניינים להיכנס לחדרי הילדים שלכם ולהיות נרגשים לנוכח עיצוב חדש ומשודרג? רוצים שהילד שלכם לא ירצה לצאת מהחדר? כאן תוכלו ללמוד כיצד לבחור מיטות נוער בהתאמה אישית לחדרי הילדים והבוגרים שלכם. מיטות נוער כיום הן רהיטים מעוצבים שנראים בדיוק כמו שלכם – ההורים. תנו לילדים שלכם הרגשה אמתית של בגרות וסיפוק, וציידו אותם במיטות נוער מכובדות ומפנקות.

ארונות אמבטיה מעוצבים בהתאמה אישית – כך תבחרו אותם נכון

ארונות אמבטיה דקורטיביים יוצרים בלבו שלה המתקלח שלווה וסיפוק אמתיים. ארונות אלו הם הליבה של חדר זה, ועל כן עיצובם חיוני להצלחת עיצוב החדר. כשאתם בוחרים ארונות אמבטיה, יש לכם מגוון רחב של דקורציות למימוש על פי מידת ההתאמה לכם ולפנורמה של פנים החדר.

איך לבחור ארונות אמבטיה שישדרגו את החוויה בחדר השירות?

ארונות אמבטיה איכותיים מביאים לחדר השירות את החוויה המרגשת לה כל אחד ואחת זקוקים כשהם שוהים בו. בכך, המקום מקבל את המשמעות האמתית של הביטוי חדר אמבטיה, ולא עוד חדר מלתחות רנדומלי. ממה מורכבים ארונות אמבטיה כיום, וכיצד היינו ממליצים לכם לבחור אותם? להלן מקבץ טיפים למתלבט שנמצא לפני שדרוג ארון החדר.

חומרי הגלם שלנו

הלוחות מיוצרים משבבי עץ עדינים המעובדים עם שרף, עוברים תהליך אידוי וכבישה בטמפרטורה ולחץ גבוהים לאמידות לאורך זמן. הלוחות מצופים בציפוי מלמין איכותי בשכבה כפולה עם הגנה מרבית נגד שריטות...

להמשך קריאה

לוח P5 בעל התנגדות ללחות ורטיבות, הינו לוח בעל צפיפות גבוהה ודחוסה של שבבי עץ טבעי, אשר במהלך ייצורו מותז על שבבי העץ חומר הדוחה לחות, החומר נספג בשבבים ובסיום התהליך העץ נדחס במכבש חם ללוח אחיד ואיכותי המונע ספיגת רטיבות ולחות...

להמשך קריאה