עיצוב מקורי למיטות נוער


עיצוב מיטות הנוער היווה מאז ומעולם אתגר להורים, ולא רק בשל המבחר הרב בחנויות, אלא בעיקר משום שהתבוננות בחדר הילדים המיותם מקשה מאד על הצופה להחליט איזו מיטה תתאים. זו למעשה הבעיה של מרבית ההורים. המילה "תתאים" מעידה על פורמליזם מוגדר היטב, וחוסר מחשבה מקורית מחוץ לקופסה. על מנת שחדר הילדים יהיה מעוצב ואטרקטיבי אתם צריכים לחשוב בצורה נועזת, ולתכנן מיטה בעיצוב נדיר וכמעט מדומיין. אצלנו תוכלו למצוא את המיטות המתאימות ולהפוך את חדר הנוער שלכם למעוצב שבחדרי הבית.

מיטות נוער מרחפות
דמיינו שאתם נותנים לילדים שלכם נשיקת לילה טוב ומתרחקים מהמיטה. הייתם רוצים לראות את המיטה שלהם באוויר, כשהיא למעשה על הקרקע? לנו יש בדיוק את הפתרון. מיטה מרחפת היא מיטה בה הבסיס קטן אך כבד מאד ועל כן יציב מאד. הקונסטרוקציה של בית המזרון אף היא כבדה אך קלה דיו בשביל להישען על הבסיס שמתחת. התוצאה: מזרון יציב, חזק ומעניק קונטרה לילדים שלכם, ללא תנודות וללא אפקט ערסל. במילים אחרות, אם ניקח את המזרון של המיטה הסטנדרטית ונעביר אותו למיטה מרחפת, הילד כלל לא יושפע מכך. ככל שהמזרון טוב ומתאים לילד, בסיס המיטה הוא פיסול בלבד, ואין לו משמעות אורטופדית. אבל לבסיס מיטה מרחף יש משמעות עיצובית פר אקסלנס.

מיטות עם 2 ארגזי מצעים
בדרך כלל, הורגלנו לחשוב שמיטת נוער היא רהיט שחלקו העליון הוא מזרון, חלקו התחתון גם כן מזרון (כפול) ומתחת יש ארגז מצעים קפיצי נשלף. בעיצוב שלנו, לא צריך לשלוף את הארגז ולא צריך להרים איזשהו מזרון בשביל שהוא יתגלה. המיטה פשוט מגיעה עם 2 מגירות מצעים, אחת מתחת לראש, ואחת מתחת לרגליים. כל מה שצריך הוא לפתוח אותן ממש כמו שפותחים מגירות בשידה או ליד השולחן.

רהיטי דורון – המומחים שלכם למיטות נוער
מיטות נוער המתאימות מבחינה בריאותית לילדיכם הן מיטות נוער בהן המזרון הוא מזרון יציב ומתאים למבנה הפיזיולוגי של שלהם. יתר חלקי המיטה, מארגזי המצעים ועד החלק העליון, הם חלקים עיצוביים ותו לא. לכן, אנו ממליצים להשקיע בעיצוב שלהם על מנת להביא הביתה מיטה מקורית בעלת עיצוב מלוטש ונדיר. ברהיטי דורון תוכלו למצוא מגוון רחב של פתרונות מעין אלה.
  • נכתב ע"י
  • 12/07/2017 09:32
  • מיטות,מיטות נוער,מיטות נוער מעוצבות

קטגוריה

מאמרים אחרונים

מיטות נוער חדשות ומפנקות לחדרי ילדים ובוגרים

מעוניינים להיכנס לחדרי הילדים שלכם ולהיות נרגשים לנוכח עיצוב חדש ומשודרג? רוצים שהילד שלכם לא ירצה לצאת מהחדר? כאן תוכלו ללמוד כיצד לבחור מיטות נוער בהתאמה אישית לחדרי הילדים והבוגרים שלכם. מיטות נוער כיום הן רהיטים מעוצבים שנראים בדיוק כמו שלכם – ההורים. תנו לילדים שלכם הרגשה אמתית של בגרות וסיפוק, וציידו אותם במיטות נוער מכובדות ומפנקות.

ארונות אמבטיה מעוצבים בהתאמה אישית – כך תבחרו אותם נכון

ארונות אמבטיה דקורטיביים יוצרים בלבו שלה המתקלח שלווה וסיפוק אמתיים. ארונות אלו הם הליבה של חדר זה, ועל כן עיצובם חיוני להצלחת עיצוב החדר. כשאתם בוחרים ארונות אמבטיה, יש לכם מגוון רחב של דקורציות למימוש על פי מידת ההתאמה לכם ולפנורמה של פנים החדר.

איך לבחור ארונות אמבטיה שישדרגו את החוויה בחדר השירות?

ארונות אמבטיה איכותיים מביאים לחדר השירות את החוויה המרגשת לה כל אחד ואחת זקוקים כשהם שוהים בו. בכך, המקום מקבל את המשמעות האמתית של הביטוי חדר אמבטיה, ולא עוד חדר מלתחות רנדומלי. ממה מורכבים ארונות אמבטיה כיום, וכיצד היינו ממליצים לכם לבחור אותם? להלן מקבץ טיפים למתלבט שנמצא לפני שדרוג ארון החדר.

חומרי הגלם שלנו

הלוחות מיוצרים משבבי עץ עדינים המעובדים עם שרף, עוברים תהליך אידוי וכבישה בטמפרטורה ולחץ גבוהים לאמידות לאורך זמן. הלוחות מצופים בציפוי מלמין איכותי בשכבה כפולה עם הגנה מרבית נגד שריטות...

להמשך קריאה

לוח P5 בעל התנגדות ללחות ורטיבות, הינו לוח בעל צפיפות גבוהה ודחוסה של שבבי עץ טבעי, אשר במהלך ייצורו מותז על שבבי העץ חומר הדוחה לחות, החומר נספג בשבבים ובסיום התהליך העץ נדחס במכבש חם ללוח אחיד ואיכותי המונע ספיגת רטיבות ולחות...

להמשך קריאה