מיטות נוער מעוצבות

מאז ומתמיד היוו מיטות נוער מעוצבות כלים מרכזיים להנעמת השהות בחדר, להעצמת העצמאות של הנער אשר גר בו, ומעל לכל לעיצוב החדר. למיטה, בשונה ממה שחושבים, אין רק השפעה על התנאים בחדר אלא גם על העיצוב שלו. אם זוהה המזרון שיספק נוחות לבן שלכם, ניתן לשלבו על המון דגמים של מיטה, שחלקם יתאים יותר וחלקם יתאים פחות לעיצוב הקיים בחדר. על מנת לגבש לעצמכם מבנה עבור מיטות נוער מעוצבות מומלץ לעקוב אחר מקבץ הטיפים שלנו.

התחקו אחר הגוונים השולטים בחדר
מובן כי חדר המבוסס על צבעים כמו דובדבן, עץ, ושחור אינו כמו חדר מודרני המבוסס על צבעים כמו צהוב ולבן. אלו חדרים שונים בתכלית המחייבים סוגים שונים של מיטות. הדפנות של המיטות קובעים את הצבעים שלהן. בדרך כלל, בחנויות ניתן לספק את אותם דגמי מיטה בצבעים שונים. הצבעים של דופן המיטה והצבעים של כריות הנוחות שלה בדרך כלל זהים, אם כי הם עשויים להיות לעתים מנוגדים על מנת לייצר עיצוב יש מאין. למשל מאד מקובל ראות כיום מיטת שח מט על פרזול שחור וכריות לבנות.

התחקו אחר הצורות הדומיננטיות בחדר
אם נוכחתם לראות כי השטיחים, החלונות, הפרופילים של החלונות, פרזול הדלת,וכד' – מבוססים בעיקרם על צורות עגולות, אתם תצטרכו דגם מיטה שונה מזה שיש בחדר המרובע. אל חשש, לא מדובר במיטה שתשנה אצ צביון הנוחות שלה, משום שמה שקובע נוחות הוא אך ורק המזרון. על אף כי שינוי צורה למיטה מתיישב לא פעם עם שינוי זוויות הנוחות שלה, אין זה כך. המזרון יחוש לכם זהה בין אם המיטה מרובעת, אליפטית או עגולה. הצורה היא נושא עיצובי נטו, ללא קשר לאלמנט הנוחות, שיישאר זהה כל עוד המזרון זהה.

התחקו אחר מבנה החדר
ישנם חדרים בהם הממד המקסימלי גדול וישנם חדרים בהם הוא קטן. מה שבטוח, על פיו תצטרכו לבחור את בסיס המיטה והמזרון, שכן אחרת תגיעו למצב שלא יהיה לכם מקום בחדר. כמו כן, חשוב לחלק את החדר לחלקים ולמדוד על מנת ליצור מראש מצב ליצירת שטחים פנויים בחדר, במקום שכל נפחו ייתפס על ידי מיטת הנוער.
  • נכתב ע"י
  • 02/07/2017 18:33
  • מיטות,מיטות נוער,מיטות נוער מעוצבות

קטגוריה

מאמרים אחרונים

מיטות נוער חדשות ומפנקות לחדרי ילדים ובוגרים

מעוניינים להיכנס לחדרי הילדים שלכם ולהיות נרגשים לנוכח עיצוב חדש ומשודרג? רוצים שהילד שלכם לא ירצה לצאת מהחדר? כאן תוכלו ללמוד כיצד לבחור מיטות נוער בהתאמה אישית לחדרי הילדים והבוגרים שלכם. מיטות נוער כיום הן רהיטים מעוצבים שנראים בדיוק כמו שלכם – ההורים. תנו לילדים שלכם הרגשה אמתית של בגרות וסיפוק, וציידו אותם במיטות נוער מכובדות ומפנקות.

ארונות אמבטיה מעוצבים בהתאמה אישית – כך תבחרו אותם נכון

ארונות אמבטיה דקורטיביים יוצרים בלבו שלה המתקלח שלווה וסיפוק אמתיים. ארונות אלו הם הליבה של חדר זה, ועל כן עיצובם חיוני להצלחת עיצוב החדר. כשאתם בוחרים ארונות אמבטיה, יש לכם מגוון רחב של דקורציות למימוש על פי מידת ההתאמה לכם ולפנורמה של פנים החדר.

איך לבחור ארונות אמבטיה שישדרגו את החוויה בחדר השירות?

ארונות אמבטיה איכותיים מביאים לחדר השירות את החוויה המרגשת לה כל אחד ואחת זקוקים כשהם שוהים בו. בכך, המקום מקבל את המשמעות האמתית של הביטוי חדר אמבטיה, ולא עוד חדר מלתחות רנדומלי. ממה מורכבים ארונות אמבטיה כיום, וכיצד היינו ממליצים לכם לבחור אותם? להלן מקבץ טיפים למתלבט שנמצא לפני שדרוג ארון החדר.

חומרי הגלם שלנו

הלוחות מיוצרים משבבי עץ עדינים המעובדים עם שרף, עוברים תהליך אידוי וכבישה בטמפרטורה ולחץ גבוהים לאמידות לאורך זמן. הלוחות מצופים בציפוי מלמין איכותי בשכבה כפולה עם הגנה מרבית נגד שריטות...

להמשך קריאה

לוח P5 בעל התנגדות ללחות ורטיבות, הינו לוח בעל צפיפות גבוהה ודחוסה של שבבי עץ טבעי, אשר במהלך ייצורו מותז על שבבי העץ חומר הדוחה לחות, החומר נספג בשבבים ובסיום התהליך העץ נדחס במכבש חם ללוח אחיד ואיכותי המונע ספיגת רטיבות ולחות...

להמשך קריאה