ריהוט מעץ לחדר הילדים

בחירת ריהוט מעט מלא לחדרי ילדים היא בחירה נבונה, המתבססת גם על חומרים איכותיין וגם על בטיחות ברמה גבוה לילדים שלכם. יש לנו ריהוט ופתרונות אחסון מעץ לכל סוגי חדרי הילדים: חדרי בנים ובנות כאחד. על מנת לאבזר חדר ילדים עם ריהוט עץ, הכנו לכם מיפוי קצר של הרהיטים הנדרשים לכם.

ארונות ומגירות
התקני אחסון סגורים. התקנים אלו נדרשים לאחסון בגדים וספרים בעיקרם. ספרים יש לאחסן בכוננית ספרים ובגדים בארונות בגדים אשר בדרך כלל משולבים גם עם מגירות. על פי רוב, אך לא תמיד, ניתן להוסיף שידות מגירות עצמאיות המתחברות לארונות הללו. בארונות מאוחסנים גם המצעים של הילדים.

מדפים וכונניות
התקני אחסון פתוחים. הם נועדו בעיקרם לאחסון ספרים, צעצועים ושאר טובין קטנים. הם יכולים להיקנות כסוללה בפני עצמה, שנקראת כוורת, או בנפרד. כוננית בדרך כלל תיקנה כשהיא התקן עצמאי עם מדפים המחוברים זה לזה ללא חציבה בקיר. על פי רוב, בה יש לאחסן את הספרים ובמדפים הנפרדים (או בכוורות) את הצעצועים והמשחקים השונים.

שולחנות ופינות עבודה
יש לנו מבחר שולחנות והתקני ישיבה עשויים עץ. ניתן לבחור שולחנות יצירה, שולחנות כתיבה, שולחנות עם מגירות, ועוד. כל מערכת שולחנית מגיעה גם עם כסאות תואמים. מובטחים פתרונות ישיבה מאובזרים היטב, עמידים מאד ומותאמים במיוחד לשימוש ילדים בכל הגדלים והגילים.

הצעת מחיר עבור ריהוט עץ לילדים
רהיטי העץ שלנו מתבססים על איכות ונוחות. על כן, המחיר נקבע על פי גודל הרהיט והפונקציונליות שהוא מציע לילד. שולחן מאובזר במגירות ובהתקנים לעפרונות ועטים יתומחר יקר יותר משולחן ללא התקנים אלו, כשהוא בעל מקרה חלק. ריהוט עץ לילדים המבוסס על שולחנות בוטיק הוא המשתלם ביותר, גם אם הצעת המחיר עבורו יקרה יותר משולחן פשוט, בשל היותו פונקציונלי וחוסך מידוף בחדר (ועל כן גם חוסך מקום). ניתן לקנות גם ארונות קטנים, ללא מגירות, ולחבר אליהן שידות מגירות, לחיסכון במחיר של ארון גדול, אך פתרןו זה פחות פרקטי כאשר החדר הוא מרובי ילדים. 
 
  • נכתב ע"י
  • 02/07/2017 18:25
  • חדרי ילדים,רהיטי ילדים

קטגוריה

מאמרים אחרונים

מיטות נוער חדשות ומפנקות לחדרי ילדים ובוגרים

מעוניינים להיכנס לחדרי הילדים שלכם ולהיות נרגשים לנוכח עיצוב חדש ומשודרג? רוצים שהילד שלכם לא ירצה לצאת מהחדר? כאן תוכלו ללמוד כיצד לבחור מיטות נוער בהתאמה אישית לחדרי הילדים והבוגרים שלכם. מיטות נוער כיום הן רהיטים מעוצבים שנראים בדיוק כמו שלכם – ההורים. תנו לילדים שלכם הרגשה אמתית של בגרות וסיפוק, וציידו אותם במיטות נוער מכובדות ומפנקות.

ארונות אמבטיה מעוצבים בהתאמה אישית – כך תבחרו אותם נכון

ארונות אמבטיה דקורטיביים יוצרים בלבו שלה המתקלח שלווה וסיפוק אמתיים. ארונות אלו הם הליבה של חדר זה, ועל כן עיצובם חיוני להצלחת עיצוב החדר. כשאתם בוחרים ארונות אמבטיה, יש לכם מגוון רחב של דקורציות למימוש על פי מידת ההתאמה לכם ולפנורמה של פנים החדר.

איך לבחור ארונות אמבטיה שישדרגו את החוויה בחדר השירות?

ארונות אמבטיה איכותיים מביאים לחדר השירות את החוויה המרגשת לה כל אחד ואחת זקוקים כשהם שוהים בו. בכך, המקום מקבל את המשמעות האמתית של הביטוי חדר אמבטיה, ולא עוד חדר מלתחות רנדומלי. ממה מורכבים ארונות אמבטיה כיום, וכיצד היינו ממליצים לכם לבחור אותם? להלן מקבץ טיפים למתלבט שנמצא לפני שדרוג ארון החדר.

חומרי הגלם שלנו

הלוחות מיוצרים משבבי עץ עדינים המעובדים עם שרף, עוברים תהליך אידוי וכבישה בטמפרטורה ולחץ גבוהים לאמידות לאורך זמן. הלוחות מצופים בציפוי מלמין איכותי בשכבה כפולה עם הגנה מרבית נגד שריטות...

להמשך קריאה

לוח P5 בעל התנגדות ללחות ורטיבות, הינו לוח בעל צפיפות גבוהה ודחוסה של שבבי עץ טבעי, אשר במהלך ייצורו מותז על שבבי העץ חומר הדוחה לחות, החומר נספג בשבבים ובסיום התהליך העץ נדחס במכבש חם ללוח אחיד ואיכותי המונע ספיגת רטיבות ולחות...

להמשך קריאה