​ארונות הזזה - עיצוב גדול במחיר משתלם


כאשר אתם מעוניינים לעבות את החדר שלכם עם ארונות, אל תחשבו על ריבוי דלתות, תחשבו מודרניזם. המודרניזם אומר דבר פשוט מאד: השתמשו במעט דלתות והרבה נפח. כזה הוא בדיוק ארון ההזזה. ארונות הזזה מכילים 2 דלתות לכל היותר, במקרי קיצון – 3 דלתות. עם צמד או שלישיית הדלתות הללו אתם יכוחים לחולל לחדר שלכם עולם ומלואו. 

ניתן לחצוב בחדר? אינכם צריכים לחשוש מגריעת נפח
אם ניתן לחצוב בקיר החדר, המשמעות היא כי ניתן להטמיע בו ארונות הזזה ללא ממד עומק, משום שהוא חבוי בתוך הקיר, עם דלת חשופה. כאשר אתם מזיזים את הדלת בשביל להכניס בגדים אתם נכנסים לתוך הקיר למעשה, ובכך חוסכים לעצמכם המון מקום שהיה נגרע אילולא היה ניתן לחצוב באותו קיר.

לא ניתן לחצוב בקיר? יש עדיין מה לעשות
אם לא ניתן לחצוב בקיר של החדר שלכם, ניתן להביא ארון הזזה עם ממד עומק צר מאד, לא יותר מ- 15 ס"מ, וממדי אורך ורוחב ענקיים שיכסו את כל הקיר. בדרך זו כמות המקום שנגרעת מכם זוטרה ואתם עדיין נהנים מארון רחב יריעה המנצל את מקסימום השטח של הקיר לאחסון בגדים. בדרך זו, אתם יכולים לחוש כמעט כמו לקוחות של ארון חציבה.

מחירי ארונות הזזה
בהשוואה לארונות פתיחה, מדובר על מחירים מאד ידידותיים. מדוע? משום שארונות הזזה מכילים פחות מפתחים מארונות פתיחה, ולכן ארון אחד מסדר לכם מה שלבעלים של ארון פתיחה מסדרים 3 או 4 ארונות. הנפח מאד גדול, ואם לא – אז ממד האורך או הרוחב משלימים זאת, וכך עם ארון בודד אתם יכולים לדאוג למקסימום נפח אחסון. התקופה בה משכפלים את קניית הארון בשביל לדאוג למקום אחסון תמה, וכיום ניתן לקנות ארון אחד בלבד ולהרוויח את אותו נפח אחסון בדיוק.

אופן פתיחת וסגירת הארון
ארון הזזה יכול להיסגר עם מגנט או עם נצרה. ארונות מגנט הם הקלים והכי פחות מאמצים לפתיחה ולסגירה. ארונות נצרה מעט יותר "שומרים" על עצמם אך עדיין ניתנים לתפעול קל יחסית כאשר מבקשים לפתוח או לסגור את הדלת ולנצור אותה.

מחלקת ארונות הזזה של רהיטי דורון לרשותכם - מגוון של ארונות הזזה במחירים משתלמים!
 
  • נכתב ע"י
  • 02/07/2017 18:21
  • ארונות,ארונות הזזה,ארון הזזה

קטגוריה

מאמרים אחרונים

מיטות נוער חדשות ומפנקות לחדרי ילדים ובוגרים

מעוניינים להיכנס לחדרי הילדים שלכם ולהיות נרגשים לנוכח עיצוב חדש ומשודרג? רוצים שהילד שלכם לא ירצה לצאת מהחדר? כאן תוכלו ללמוד כיצד לבחור מיטות נוער בהתאמה אישית לחדרי הילדים והבוגרים שלכם. מיטות נוער כיום הן רהיטים מעוצבים שנראים בדיוק כמו שלכם – ההורים. תנו לילדים שלכם הרגשה אמתית של בגרות וסיפוק, וציידו אותם במיטות נוער מכובדות ומפנקות.

ארונות אמבטיה מעוצבים בהתאמה אישית – כך תבחרו אותם נכון

ארונות אמבטיה דקורטיביים יוצרים בלבו שלה המתקלח שלווה וסיפוק אמתיים. ארונות אלו הם הליבה של חדר זה, ועל כן עיצובם חיוני להצלחת עיצוב החדר. כשאתם בוחרים ארונות אמבטיה, יש לכם מגוון רחב של דקורציות למימוש על פי מידת ההתאמה לכם ולפנורמה של פנים החדר.

איך לבחור ארונות אמבטיה שישדרגו את החוויה בחדר השירות?

ארונות אמבטיה איכותיים מביאים לחדר השירות את החוויה המרגשת לה כל אחד ואחת זקוקים כשהם שוהים בו. בכך, המקום מקבל את המשמעות האמתית של הביטוי חדר אמבטיה, ולא עוד חדר מלתחות רנדומלי. ממה מורכבים ארונות אמבטיה כיום, וכיצד היינו ממליצים לכם לבחור אותם? להלן מקבץ טיפים למתלבט שנמצא לפני שדרוג ארון החדר.

חומרי הגלם שלנו

הלוחות מיוצרים משבבי עץ עדינים המעובדים עם שרף, עוברים תהליך אידוי וכבישה בטמפרטורה ולחץ גבוהים לאמידות לאורך זמן. הלוחות מצופים בציפוי מלמין איכותי בשכבה כפולה עם הגנה מרבית נגד שריטות...

להמשך קריאה

לוח P5 בעל התנגדות ללחות ורטיבות, הינו לוח בעל צפיפות גבוהה ודחוסה של שבבי עץ טבעי, אשר במהלך ייצורו מותז על שבבי העץ חומר הדוחה לחות, החומר נספג בשבבים ובסיום התהליך העץ נדחס במכבש חם ללוח אחיד ואיכותי המונע ספיגת רטיבות ולחות...

להמשך קריאה