בחירת ארון אמבטיה באיכות ובעיצוב הטובים ביותר

עיצוב ותכנון ארונות אמבטיה הנו תהליך ארוך, אשר כרוך בהתאמה אישית, מדידות, והרבה "כאב ראש". אנו ברהיטי דורון יודעים בדיוק במה כרוכה מלאכת התאמת הארונות לחדרי אמבטיה, ומציעים לכם ליהנות מקולקציית ארונות אמבטיה מעוצבים במחירים מיוחדים. בקטלוג ארונות אמבטיה של רהיטי דורון תוכלו למצוא מגוון רחב של ארונות לאמבטיה לפי מידה, בשילוב מראות, מגירות, דלתות ועוד. כלל המוצרים במחלקת ארונות אמבט מגיעים גם עם תוספות שונות לפי מידה ומחיר.

ארון אמבטיה מודפס

ארון אמבט מודפס הוא ארון הזזה אשר לרוב מוטמע בקיר, ואם לא ניתן להטמיע בקיר ארון, הוא יונח מלפניו. במקרה כזה, ייבחר ארון עם ממד עומק דק על מנת שלא להכביד על הדייר בגריעה מיותרת של מקום פנוי. הנקודה היא שבשני המקרים, גם כאשר הארון חצוב וגם כאשר הוא מעט בולט, ניתן להטמיע בחלקו הקדמי, כלומר בדלת שלו, תמונה מודפסת. שימו לב, אין הכוונה לתליית תמונה אלא לצביעת הדלת כמו שהיא עם תמונה מוכנה. ניתן גם להטמיע שם גרפיקה ממוחשבת, או להשתמש במראה ענקית ושקופה. ניתן לבחור ארון הזזה-מראה צבעוני ללא צבע שקוף.

ארון אמבטיה + קלפה

ארון קלפה הוא למעשה ארון פתיחה בו הדלת לא נעה באמצעות ציר שלוקח אותה ימינה ושמאלה. במקום זאת, היא נעה באמצעות בוכנה שלוקחת אותה למעלה כשהיא פתוחה, ולמטה כאשר היא סגורה. כאשר הדלת נלקחת למעלה היא עוצרת בזווית של בדיוק 90 מעלות מהקיר על מנת שניתן יהיה להגיע אליה ולסגור אותה שוב. ארונות קלפה, בדומה לארונות הזזה מודפסים, ניתנים לעיצוב חסר תקדים, על בסיס דלת מבריקה, דלת מראה או דלת צבעונית. 

לא רק שמדובר בארונות מעוצבים יותר, בהשוואה לארונות הפתיחה הישנים בחדרי האמבטיה הם גם משתלמים יותר. מדובר על ארונות שתאי האחסון שלהם מאד גדולים, ולכן נדרשים פחות ארונות על מנת לאחסן את אותה כמות תכולה שהייתה לכם בארונות מרובי הדלתות. כלומר, אתם משלמים פחות, משום שפחות ארונות נקנים בפועל, ובתמורה מקבלים את אותו נפח. הדבר עובד בצורה הזו גם בארונות קלפה וגם בארונות הזזה מודפסים. מומלץ להתייעץ עם מעצבי הפנים שלנו לפני שתבצעו בחירה של ארונות אמבטיה חדשים.

 
  • נכתב ע"י
  • 01/06/2017 11:14
  • ארונות,ארונות אמבטיה,ארון אמבטיה

קטגוריה

מאמרים אחרונים

מיטות נוער חדשות ומפנקות לחדרי ילדים ובוגרים

מעוניינים להיכנס לחדרי הילדים שלכם ולהיות נרגשים לנוכח עיצוב חדש ומשודרג? רוצים שהילד שלכם לא ירצה לצאת מהחדר? כאן תוכלו ללמוד כיצד לבחור מיטות נוער בהתאמה אישית לחדרי הילדים והבוגרים שלכם. מיטות נוער כיום הן רהיטים מעוצבים שנראים בדיוק כמו שלכם – ההורים. תנו לילדים שלכם הרגשה אמתית של בגרות וסיפוק, וציידו אותם במיטות נוער מכובדות ומפנקות.

ארונות אמבטיה מעוצבים בהתאמה אישית – כך תבחרו אותם נכון

ארונות אמבטיה דקורטיביים יוצרים בלבו שלה המתקלח שלווה וסיפוק אמתיים. ארונות אלו הם הליבה של חדר זה, ועל כן עיצובם חיוני להצלחת עיצוב החדר. כשאתם בוחרים ארונות אמבטיה, יש לכם מגוון רחב של דקורציות למימוש על פי מידת ההתאמה לכם ולפנורמה של פנים החדר.

איך לבחור ארונות אמבטיה שישדרגו את החוויה בחדר השירות?

ארונות אמבטיה איכותיים מביאים לחדר השירות את החוויה המרגשת לה כל אחד ואחת זקוקים כשהם שוהים בו. בכך, המקום מקבל את המשמעות האמתית של הביטוי חדר אמבטיה, ולא עוד חדר מלתחות רנדומלי. ממה מורכבים ארונות אמבטיה כיום, וכיצד היינו ממליצים לכם לבחור אותם? להלן מקבץ טיפים למתלבט שנמצא לפני שדרוג ארון החדר.

חומרי הגלם שלנו

הלוחות מיוצרים משבבי עץ עדינים המעובדים עם שרף, עוברים תהליך אידוי וכבישה בטמפרטורה ולחץ גבוהים לאמידות לאורך זמן. הלוחות מצופים בציפוי מלמין איכותי בשכבה כפולה עם הגנה מרבית נגד שריטות...

להמשך קריאה

לוח P5 בעל התנגדות ללחות ורטיבות, הינו לוח בעל צפיפות גבוהה ודחוסה של שבבי עץ טבעי, אשר במהלך ייצורו מותז על שבבי העץ חומר הדוחה לחות, החומר נספג בשבבים ובסיום התהליך העץ נדחס במכבש חם ללוח אחיד ואיכותי המונע ספיגת רטיבות ולחות...

להמשך קריאה