ארונות הזזה לחדר הילדים


ארונות הזזה הם פתרונות האחסון האידיאליים לחדרי ילדים, ויש לכך לא מעט סיבות. ראשית כל, לארונות הזזה – מנגנוני בטיחות משובחים ביותר המקטינים כל סיכוי לפציעות וחתכים בזמן השימוש. ארונות פתיחה ידועים לשמצה כאשר הילד מנסה לסגור אותם והאצבע שלו נלכדת בין הדלת לציר, או גרוע מכך – הוא נחתך מהקצוות של הדלתות. בארון הזזה אין לילד שום מגע עם קצוות של משטחים, ולכן אין בו חלקים חדים. רק מזיזים את הדלת והיא נטרקת. בנוסף לכך, הילד נהנה מעיצוב חסר תקדים בארון אופנתי, ואם לא די בכך, הרי שנחסכים מטרים רבים פנויים בחדר, שהיו יכולים בנקל להיגרע על ידי ארון פתיחה בזבזני.

סוגי ארונות הזזה לחדרי ילדים

עבור חדרי ילדים, קיימים לא מעט סוגי ארונות הזזה אשר הייתם שמחים להטמיע בביתכם:
•    ארונות מראה – עשו מדלת הארון ראי מולו הילדים יוכלו לסדר את השיער ולהתאפר.
•    ארונות מודפסים – ארונות עם הדפסים הנראים כמו תמונות על הפלטה הקדמית שלהם.
•    ארונות עץ טבעי – ארונות שנותרו בצבע החום-עץ הטבעי. מעובים בגילופים אומנותיים.


שיפורים ותוספות לארון הזזה לילדים

לבחור בדגם עם הזזה משמאל לימין (או להיפך) ולשנות את הכיוון של הזזה הדלת. להוסיף מדפי פנים. לעבות את מסגרת הארון בנורות LED. לא את כל השירותים הללו אנו עושים, אבל ניתן להפנות אתכם לקבלנים העוסקים בכך. השיפורים נועדו לשפר את הנגישות לארון, ולעבות את עיצובו. אף על פי כן, גם הארון המתכונתו הסטנדרטית מאד ידדיותי למשתמש ומספק את כל צרכי העיצוב של החדר בו הוא מושם.

מחפשים ארונות הזזה מיוחדים? אנו ברהיטי דורון שמחים להציג בפניכם קולקציית ארונות הזזה במבחר דגמים, מחירים מיוחדים ועיצובים מרהיבים! הקליקו לצפיה לקולקציית ארונות הזזה!
 
  • נכתב ע"י
  • 01/06/2017 10:58
  • ארונות,ארונות הזזה,חדרי ילדים,ארון הזזה

קטגוריה

מאמרים אחרונים

מיטות נוער חדשות ומפנקות לחדרי ילדים ובוגרים

מעוניינים להיכנס לחדרי הילדים שלכם ולהיות נרגשים לנוכח עיצוב חדש ומשודרג? רוצים שהילד שלכם לא ירצה לצאת מהחדר? כאן תוכלו ללמוד כיצד לבחור מיטות נוער בהתאמה אישית לחדרי הילדים והבוגרים שלכם. מיטות נוער כיום הן רהיטים מעוצבים שנראים בדיוק כמו שלכם – ההורים. תנו לילדים שלכם הרגשה אמתית של בגרות וסיפוק, וציידו אותם במיטות נוער מכובדות ומפנקות.

ארונות אמבטיה מעוצבים בהתאמה אישית – כך תבחרו אותם נכון

ארונות אמבטיה דקורטיביים יוצרים בלבו שלה המתקלח שלווה וסיפוק אמתיים. ארונות אלו הם הליבה של חדר זה, ועל כן עיצובם חיוני להצלחת עיצוב החדר. כשאתם בוחרים ארונות אמבטיה, יש לכם מגוון רחב של דקורציות למימוש על פי מידת ההתאמה לכם ולפנורמה של פנים החדר.

איך לבחור ארונות אמבטיה שישדרגו את החוויה בחדר השירות?

ארונות אמבטיה איכותיים מביאים לחדר השירות את החוויה המרגשת לה כל אחד ואחת זקוקים כשהם שוהים בו. בכך, המקום מקבל את המשמעות האמתית של הביטוי חדר אמבטיה, ולא עוד חדר מלתחות רנדומלי. ממה מורכבים ארונות אמבטיה כיום, וכיצד היינו ממליצים לכם לבחור אותם? להלן מקבץ טיפים למתלבט שנמצא לפני שדרוג ארון החדר.

חומרי הגלם שלנו

הלוחות מיוצרים משבבי עץ עדינים המעובדים עם שרף, עוברים תהליך אידוי וכבישה בטמפרטורה ולחץ גבוהים לאמידות לאורך זמן. הלוחות מצופים בציפוי מלמין איכותי בשכבה כפולה עם הגנה מרבית נגד שריטות...

להמשך קריאה

לוח P5 בעל התנגדות ללחות ורטיבות, הינו לוח בעל צפיפות גבוהה ודחוסה של שבבי עץ טבעי, אשר במהלך ייצורו מותז על שבבי העץ חומר הדוחה לחות, החומר נספג בשבבים ובסיום התהליך העץ נדחס במכבש חם ללוח אחיד ואיכותי המונע ספיגת רטיבות ולחות...

להמשך קריאה