רהיטים מעץ לחדרי ילדים


התאמת רהיטים מעץ בחדרי ילדים תשרה עבורם אווירה מיוחדת בחדר. בשונה ממה שחושבים, העץ אינו מיועד רק לחדרים בעלי נוסחי עיצוב כפריים או עתיקים, אלא גם בחדרים מודרניים ניתן לרכוש רהיטים דומים כשהם צבועים בצבעים הנכונים. על מנת להצליח במשימת בחירת הרהיטים, הכנו לכם מקבץ עצות שיסייע לכם להשלים את החסר.


אופי הפריטים והאביזרים בחדר
אם אין כלל אביזרים בחדר, בדקו זאת על פי עיצוב הדלת והחלון. אם יש לכם במה להיתלות, שימו לב לשטיחים שישנם בחדר, למיטה שלוף לארון שבתוכו, לפרזול שעל אותו ארון, וכד'. נסו למצוא "חוקיות" ברהיטים ובהתקני האחסון הללו, ועל פיה גבשו רעיון לצבעים קבועים של רהיטי העץ וצורות קבועות. יש שיבחרו ברהיטי עץ בעלי אוריינטציה עגולה ויש שיעדיפו רהיטי עץ עם קווים ישרים פלס. בדרך כלל, קל לזהות את אופיו הצורני של החדר ולבחור נכון ובהתאם לכך.


פרזול בחדר הילדים
מוצרי פרזול בחדר כוללים את ידיות הפתיחה של הארון, של המגירה ושל מכסה השידה ומגירות השולחן. הידיות הללו נראות תמימות למראה אבל הן מכשילות מאד אם בוחרים אותן לא נכון. כלל הברזל מבחינתכם הוא גודל החדר. אם מדובר בחדר קטן מאד, לא בוחרים בשום אופן ידית גדולה לכל ארון, מגירה או שידה. ידית כזו תמקד אליה את תשומת הלב של האורחים ושאר עיצוב החדר ייעלם מזווית העין שלהם. בחדר קטן מטמיעים פרזול קטן ובחדר גדול נין להשתמש בפרזול הגדול בשביל להשלים את החסר בחדר.


עצות לבעלי חדרי ילדים עם מעט מקום אחסון

•    בחרו מדפים בודדים המשלימים את הארון.
•    העדיפו לרכוש סט אחיד של מידוף כוורת למטרה דומה.
•    העבירו את כל הארונות שיש באותו חדר לחדר ארונות וחסכו לילדיכם מקום.
•    במקרה שבחרתם בעצה הקודמת, מקמו את חדר הארונות קרוב ככל האפשר לחדר הילדים.


ברהיטי דורון תמצאו מגוון חדרי ילדים חדשים במחירים מיוחדים, ומגוון רחב של רהיטים מעוצבים לבית ולחדר הילדים.
  • נכתב ע"י
  • 01/06/2017 10:33
  • רהיטים,ריהוט,חדרי ילדים,רהיטים לחדרי ילדים

קטגוריה

מאמרים אחרונים

מיטות נוער חדשות ומפנקות לחדרי ילדים ובוגרים

מעוניינים להיכנס לחדרי הילדים שלכם ולהיות נרגשים לנוכח עיצוב חדש ומשודרג? רוצים שהילד שלכם לא ירצה לצאת מהחדר? כאן תוכלו ללמוד כיצד לבחור מיטות נוער בהתאמה אישית לחדרי הילדים והבוגרים שלכם. מיטות נוער כיום הן רהיטים מעוצבים שנראים בדיוק כמו שלכם – ההורים. תנו לילדים שלכם הרגשה אמתית של בגרות וסיפוק, וציידו אותם במיטות נוער מכובדות ומפנקות.

ארונות אמבטיה מעוצבים בהתאמה אישית – כך תבחרו אותם נכון

ארונות אמבטיה דקורטיביים יוצרים בלבו שלה המתקלח שלווה וסיפוק אמתיים. ארונות אלו הם הליבה של חדר זה, ועל כן עיצובם חיוני להצלחת עיצוב החדר. כשאתם בוחרים ארונות אמבטיה, יש לכם מגוון רחב של דקורציות למימוש על פי מידת ההתאמה לכם ולפנורמה של פנים החדר.

איך לבחור ארונות אמבטיה שישדרגו את החוויה בחדר השירות?

ארונות אמבטיה איכותיים מביאים לחדר השירות את החוויה המרגשת לה כל אחד ואחת זקוקים כשהם שוהים בו. בכך, המקום מקבל את המשמעות האמתית של הביטוי חדר אמבטיה, ולא עוד חדר מלתחות רנדומלי. ממה מורכבים ארונות אמבטיה כיום, וכיצד היינו ממליצים לכם לבחור אותם? להלן מקבץ טיפים למתלבט שנמצא לפני שדרוג ארון החדר.

חומרי הגלם שלנו

הלוחות מיוצרים משבבי עץ עדינים המעובדים עם שרף, עוברים תהליך אידוי וכבישה בטמפרטורה ולחץ גבוהים לאמידות לאורך זמן. הלוחות מצופים בציפוי מלמין איכותי בשכבה כפולה עם הגנה מרבית נגד שריטות...

להמשך קריאה

לוח P5 בעל התנגדות ללחות ורטיבות, הינו לוח בעל צפיפות גבוהה ודחוסה של שבבי עץ טבעי, אשר במהלך ייצורו מותז על שבבי העץ חומר הדוחה לחות, החומר נספג בשבבים ובסיום התהליך העץ נדחס במכבש חם ללוח אחיד ואיכותי המונע ספיגת רטיבות ולחות...

להמשך קריאה