העיצוב המודרני נכנס לחדרי נוער

מעצבי הרהיטים, עובדים כל העת, בעיצובים חדשים בתחום חדר נוער בעיצוב מודרני, מה שהפך להיות פופולרי בקרב  הנוער שאוהב מראה ישר נקי ומעוצב.  שי לדאוג למיטה נוחה לארון שיתאים לצרכי הנער או הנערה המתבגרים, פינה לשיעורי בית ומחשב ומדפים שיכילו כמה חפצים חשובים, כך שלא יגזלו מחלל החדר. חשוב לדאוג לבידורית וטלוויזיה שתהיה במקום נוח ולא תגזול מחלל החדר. התכנון מאוד חשוב, כי רוב חדרי הנוער הם קטנים ויש לתכנן אותם בקפידה. יש לוודא כי יהיה שילוב של נוחות ואיכות ועל העיצוב, מיותר לדבר ילדים או בני נוער, מבינים היום היטב בעיצוב, הם נמצאים בחדרי הנוער של חבריהם וכבר יודעים מראש, את סוג הרהיטים שהם מעוניינים שיהיו להם בחדר הנוער.

כיצד לתכנן חלל קטן של חדר נוער?
הארון והמיטה הם פרטי הריהוט הגדולים של חדר נוער בעיצוב מודרני, יש לדאוג למיטה וחצי אפילו שתהיה עם ארגז מצעים, אשר בו ניתן יהיה לאחסן חפצים שונים. יש לתכנן מקום שינה גם לאירוח של חברים, כך שניתן יהיה לרכוש מיטת נוער נפתחת שקל לפתוח ולסגור אותה. ניתן למצוא מיטות מתכווננות, אשר נוחות ויעילות לבני הנוער, אשר אוהבים לקרוא, לראות טלוויזיה או להיות עם מחשב נייד כשהם במיטה, מה שיהיה נוח לכוונון במצב ישיבה או שכיבה. חדר שינה מעץ הוא זה שיהיה יעיל ביותר, כי הוא מחזיק מעמד למשך שנים רבות. נערים ונערות, נוטים לבלות שעות רבות ביום בחדרם, אם לבד או אם חברים ולכן, יש לדאוג שהחדר יהיה נוח.

אפשרו לילדיכם לבחור בעצמם את חדר הנוער
היות ומדובר על חדר נוער בעיצוב מודרני המיועד לילדיכם, כדאי כי תאפשרו להם לבחור את חדר הנוער בעצמם, תוכלו לייעץ או לבקש את עזרת המוכר בייעוץ יעיל. לפני שתגיעו לאולמות התצוגה, יש להגיע עם המידות המדויקות של חדר השינה. כדאי לתת לחדר מראה רך ונעים, באמצעות הוספת פופים שבני הנוער אוהבים, כריות נוי ווילונות מתאימים, אשר יקנון לחדר הנוער, מראה מושלם, ביתי ונוח, הוסיפו שטיח שיקנה מראה חמים ומעוצב יותר.
  • נכתב ע"י
  • 16/05/2017 13:51
  • חדרי נוער, עיצוב חדרי נוער, חדר נוער

קטגוריה

מאמרים אחרונים

מיטות נוער חדשות ומפנקות לחדרי ילדים ובוגרים

מעוניינים להיכנס לחדרי הילדים שלכם ולהיות נרגשים לנוכח עיצוב חדש ומשודרג? רוצים שהילד שלכם לא ירצה לצאת מהחדר? כאן תוכלו ללמוד כיצד לבחור מיטות נוער בהתאמה אישית לחדרי הילדים והבוגרים שלכם. מיטות נוער כיום הן רהיטים מעוצבים שנראים בדיוק כמו שלכם – ההורים. תנו לילדים שלכם הרגשה אמתית של בגרות וסיפוק, וציידו אותם במיטות נוער מכובדות ומפנקות.

ארונות אמבטיה מעוצבים בהתאמה אישית – כך תבחרו אותם נכון

ארונות אמבטיה דקורטיביים יוצרים בלבו שלה המתקלח שלווה וסיפוק אמתיים. ארונות אלו הם הליבה של חדר זה, ועל כן עיצובם חיוני להצלחת עיצוב החדר. כשאתם בוחרים ארונות אמבטיה, יש לכם מגוון רחב של דקורציות למימוש על פי מידת ההתאמה לכם ולפנורמה של פנים החדר.

איך לבחור ארונות אמבטיה שישדרגו את החוויה בחדר השירות?

ארונות אמבטיה איכותיים מביאים לחדר השירות את החוויה המרגשת לה כל אחד ואחת זקוקים כשהם שוהים בו. בכך, המקום מקבל את המשמעות האמתית של הביטוי חדר אמבטיה, ולא עוד חדר מלתחות רנדומלי. ממה מורכבים ארונות אמבטיה כיום, וכיצד היינו ממליצים לכם לבחור אותם? להלן מקבץ טיפים למתלבט שנמצא לפני שדרוג ארון החדר.

חומרי הגלם שלנו

הלוחות מיוצרים משבבי עץ עדינים המעובדים עם שרף, עוברים תהליך אידוי וכבישה בטמפרטורה ולחץ גבוהים לאמידות לאורך זמן. הלוחות מצופים בציפוי מלמין איכותי בשכבה כפולה עם הגנה מרבית נגד שריטות...

להמשך קריאה

לוח P5 בעל התנגדות ללחות ורטיבות, הינו לוח בעל צפיפות גבוהה ודחוסה של שבבי עץ טבעי, אשר במהלך ייצורו מותז על שבבי העץ חומר הדוחה לחות, החומר נספג בשבבים ובסיום התהליך העץ נדחס במכבש חם ללוח אחיד ואיכותי המונע ספיגת רטיבות ולחות...

להמשך קריאה