רהיטים ייחודיים לבית - כללי אצבע לבחירה


רהיטים לבית בכלל ורהיטים לחדרי ילדים בפרט מרכיבים את רמת הפונקציונאליות של להלן מספר כללי אצבע שיסייעו לכם לבחור בקלות רהיטים לחדרי ילדים על כל תכולת הריהוט שלהם. בחירת חדרי ילדים נחוצה בעיקר עבור הורים שנולד להם ילד ראשון או שנמצאים לפני הלידה, משום שלהורים שכבר יש ילדים יש את מלוא הניסיון בתכנון החדר. יחד עם זאת, גם עבורם מאמר זה יהיה אפקטיבי מאד בשל השינוי בנישות העיצוב שוודאי יעניין גם אותם.


בחירת פתרונות אחסון
רהיטים איכותיים לבית מתחילים בחשיבה על רמת האחסון ואופי האחסון. פתרונות אחסון סגורים כמו ארונות ומגירות, חשוב לבחור על פי צרכי הילד: תכולות הצעצועים והבגדים שאתם עתידים לקנות לו. אם תכננתם כבר את סל הביגוד והפנאי העתידי, ישנם ארונות ייעודיים להתקנים הללו, ולמען האמת, בנישות העיצוב החדשות לא צריך אפילו ארון, משום שזה מיועד בעיקר לבגדים. עבור צעצועים מקובל לקנות קפסולות אחסון רצפתיות בצורת קפסולות אליפטיות, בהן ניתן לאחסן צעצועים בבטחה לפרקי זמן ארוכים. זה מתאים במיוחד לחדרים מודרניים עם גוונים לבנים ושקופים, שכן כך נראו קפסולות אחסון אלו. באשר לבחירת המגירות, והארונות, ניתן להשלים שידות מגירות לארונות ילדים קיימים, אם נונכחתם לדעת שאתם זקוקים למקום נוסף, כך שתמיד כדאי להתחיל מארון קטן: אין לכם מה להפסיד. 


בחירת התקני האחסון הפתוחים
במסגרת בחירת הרהיטים לבית, בחירתם של מדפים ובחירתן של כונניות חשובים/ות מאד להמשך הדרך. כדאי יהיה לבחור מדפים וכונניות שיתאימו לספרים ולתכולת המשחקים של הילדים שלכם. אם רוב משחקי הקופסה שיש ברשותכם מאד גדולים, למשל, הצטיידו במדפים בהתאם. ואם רוב הספרים של הילדים עבים (זה בדרך כלל קורה בשל החשש שהם ייחתכו מהכריכה הדקה) אז הצטיידו במדפים עבים, חזקים ובעיקר רחבים.


בחירת המיטות והשולחנות
רצוי לבחור מיטה שיש שידה לידה, על מנת שהילד שלכם יזכה לקרוא את ספריו עם מנורת לילה מוטמעת ליד המיטה. רצוי לבחור שולחן יצירה שיאפשר לילד כמה שיותר מרחב, ורצוי שגם בו יהיו מספר התקני אחסון אפקטיביים כמו מדפים ומגירות שונים. ניתן לשקול קניית שולחן ילדים מתקפל במידה והמקום בחדר מצריך אתכם להצטמצם. מומלץ לדבור בריהוט בעל עיצוב דומה לזה הקיים בחדר המיועד להיות חדר הילדים שלכם.

 
  • נכתב ע"י
  • 16/05/2017 12:21
  • רהיטים,ריהוט,רהיטים לחדרי ילדים,רהיטים לבית,ריהוט לבית,ריהוט לחדרי ילדים

קטגוריה

מאמרים אחרונים

מיטות נוער חדשות ומפנקות לחדרי ילדים ובוגרים

מעוניינים להיכנס לחדרי הילדים שלכם ולהיות נרגשים לנוכח עיצוב חדש ומשודרג? רוצים שהילד שלכם לא ירצה לצאת מהחדר? כאן תוכלו ללמוד כיצד לבחור מיטות נוער בהתאמה אישית לחדרי הילדים והבוגרים שלכם. מיטות נוער כיום הן רהיטים מעוצבים שנראים בדיוק כמו שלכם – ההורים. תנו לילדים שלכם הרגשה אמתית של בגרות וסיפוק, וציידו אותם במיטות נוער מכובדות ומפנקות.

ארונות אמבטיה מעוצבים בהתאמה אישית – כך תבחרו אותם נכון

ארונות אמבטיה דקורטיביים יוצרים בלבו שלה המתקלח שלווה וסיפוק אמתיים. ארונות אלו הם הליבה של חדר זה, ועל כן עיצובם חיוני להצלחת עיצוב החדר. כשאתם בוחרים ארונות אמבטיה, יש לכם מגוון רחב של דקורציות למימוש על פי מידת ההתאמה לכם ולפנורמה של פנים החדר.

איך לבחור ארונות אמבטיה שישדרגו את החוויה בחדר השירות?

ארונות אמבטיה איכותיים מביאים לחדר השירות את החוויה המרגשת לה כל אחד ואחת זקוקים כשהם שוהים בו. בכך, המקום מקבל את המשמעות האמתית של הביטוי חדר אמבטיה, ולא עוד חדר מלתחות רנדומלי. ממה מורכבים ארונות אמבטיה כיום, וכיצד היינו ממליצים לכם לבחור אותם? להלן מקבץ טיפים למתלבט שנמצא לפני שדרוג ארון החדר.

חומרי הגלם שלנו

הלוחות מיוצרים משבבי עץ עדינים המעובדים עם שרף, עוברים תהליך אידוי וכבישה בטמפרטורה ולחץ גבוהים לאמידות לאורך זמן. הלוחות מצופים בציפוי מלמין איכותי בשכבה כפולה עם הגנה מרבית נגד שריטות...

להמשך קריאה

לוח P5 בעל התנגדות ללחות ורטיבות, הינו לוח בעל צפיפות גבוהה ודחוסה של שבבי עץ טבעי, אשר במהלך ייצורו מותז על שבבי העץ חומר הדוחה לחות, החומר נספג בשבבים ובסיום התהליך העץ נדחס במכבש חם ללוח אחיד ואיכותי המונע ספיגת רטיבות ולחות...

להמשך קריאה