פתרונות אחסון עם ארונות הזזה

כאשר אתם מבססים פתרונות אחסון על ארון הזזה, הרווחתם את המוצר האידיאלי ביותר לדירה שלכם. פתרונות האחסון אשר ארון הזזה יכול לספק לכם רבים ומגוונים. להלן מעט מהם שיהוו רק את קצה הקרחון למה שארון ההזזה מסוגל לשאת.

חציבה מלאה בקיר – חיסכון של 100% נפח

אם גיליתם כי ניתן לחצוב בקיר מסוים בבית שלכם, עדיף לכם לשים בו את הארון, ולא במקום אחר. הקיר הזה לא יגרע לכם ולו 1 ס"מ של מקום פנוי, משום שהדפנות האחוריות והצדיות של הארון יוטמעו בתוך הקיר. רק לדלת הארון תהיה לכם גישה. כמובן שמדובר בחיסכון במקום שלא יצריך אתכם לוותר ולו על קמצוץ של שטח מהחדר שלכם, שכן אין דלת פתיחה, ואין ממד עומק גלוי לארון.

ארונות דקים ללא חציבה בקיר
במידה ולא ניתן לחצוב בקירות הבית שלכם, ניתן עדיין להציל חלק נכבד מהמקום על ידי דבקות בארון שממד העומק שלו מזערי, אך ממדי האורך והרוחב שלו ענקיים, וכן אתם מתבססים על ארון גבוה ורחב, ולא על ארון עמוק. 
כשאנשים קנו ארונות הזזה הם התעניינו בעיצובים הבאים לדלת הקדמית
1. מראה לארון: נמצאת לכל אורך הדלת החיצונית ומיועדת לטיפוח.
2. איורים על הארון: איורים מודפסים הנראים כמו תמונות. ישנן גם תמונות מודפסות עליו.
3. פיתוחי עץ על הארון: הארון נשאר בצבע הגולמי שלו אך מכיל צורות אומנותיות של מיטב הנגרים האומנים: גילופים, צילינדרים מעץ, וכד'.

דרכי הסגירה של ארון הזזה
ניתן לבחור 2 סוגי סגירה: עם נצרה או עם מגנט. ארון עם נצרה יגיע בדרך כלל עם ידית קפיצית ללחיצה כדי לשחרר את הנצרה מהמנעול שלה. ארון עם מגנט יגיע ללא ידיות ונצרות, לעתים תהיה ידית קטנה לצררכי גרירה בלבד. המגנט שבקצה הארון תופס את המגנט של הדלת ומשלים את הסגירה.

ארונות הזזה – התחליף לתמונות מעוצבות
עם ארון הזזה מודפס אתם יכולים לשכוח מתמונות. הארון מאד גדול ומסוגל להחליף תמונות קיימות בחדר. תכונה זו אידיאלית לחדר ארונות, אשר יכיל גם המון פתרונות עיצוב, וגם תמונות מרהיבות המשורטטטות על הארונות השונים. 
ארונות הזזה – לשכוח מהצרות, ולהתחיל להתרגל למוצרים מעוצבים באמת!

רהיטי דורון מזמינים אתכם לגלות את מחלקת ארונות ההזזה עם מגוון אפשרויות עיצוב, ייצור איכותי ומחיר מצוין!
 
  • נכתב ע"י
  • 16/05/2017 11:54
  • ארונות הזזה, ארונות, ארון, ארון הזזה

קטגוריה

מאמרים אחרונים

מיטות נוער חדשות ומפנקות לחדרי ילדים ובוגרים

מעוניינים להיכנס לחדרי הילדים שלכם ולהיות נרגשים לנוכח עיצוב חדש ומשודרג? רוצים שהילד שלכם לא ירצה לצאת מהחדר? כאן תוכלו ללמוד כיצד לבחור מיטות נוער בהתאמה אישית לחדרי הילדים והבוגרים שלכם. מיטות נוער כיום הן רהיטים מעוצבים שנראים בדיוק כמו שלכם – ההורים. תנו לילדים שלכם הרגשה אמתית של בגרות וסיפוק, וציידו אותם במיטות נוער מכובדות ומפנקות.

ארונות אמבטיה מעוצבים בהתאמה אישית – כך תבחרו אותם נכון

ארונות אמבטיה דקורטיביים יוצרים בלבו שלה המתקלח שלווה וסיפוק אמתיים. ארונות אלו הם הליבה של חדר זה, ועל כן עיצובם חיוני להצלחת עיצוב החדר. כשאתם בוחרים ארונות אמבטיה, יש לכם מגוון רחב של דקורציות למימוש על פי מידת ההתאמה לכם ולפנורמה של פנים החדר.

איך לבחור ארונות אמבטיה שישדרגו את החוויה בחדר השירות?

ארונות אמבטיה איכותיים מביאים לחדר השירות את החוויה המרגשת לה כל אחד ואחת זקוקים כשהם שוהים בו. בכך, המקום מקבל את המשמעות האמתית של הביטוי חדר אמבטיה, ולא עוד חדר מלתחות רנדומלי. ממה מורכבים ארונות אמבטיה כיום, וכיצד היינו ממליצים לכם לבחור אותם? להלן מקבץ טיפים למתלבט שנמצא לפני שדרוג ארון החדר.

חומרי הגלם שלנו

הלוחות מיוצרים משבבי עץ עדינים המעובדים עם שרף, עוברים תהליך אידוי וכבישה בטמפרטורה ולחץ גבוהים לאמידות לאורך זמן. הלוחות מצופים בציפוי מלמין איכותי בשכבה כפולה עם הגנה מרבית נגד שריטות...

להמשך קריאה

לוח P5 בעל התנגדות ללחות ורטיבות, הינו לוח בעל צפיפות גבוהה ודחוסה של שבבי עץ טבעי, אשר במהלך ייצורו מותז על שבבי העץ חומר הדוחה לחות, החומר נספג בשבבים ובסיום התהליך העץ נדחס במכבש חם ללוח אחיד ואיכותי המונע ספיגת רטיבות ולחות...

להמשך קריאה