סדר וארגון בחדרי ילדים

אז בואו נעשה פה סדר, כמה פעמים נכנסתם לחדר הילדים ונטרפתם למראה הבלגן החוגג בו? ואתם מעירים, ואתם מסדרים, ואתם מנקים והכל חוזר חלילה... ובבת אחת מתבלגן שוב? 
כנראה שאין מנוס וחדרי הילדים תמיד ייראו עמוסים ומבולגנים, הם משמשים ללינה, לאירוח, למשחקים, לקריאה והכנת שיעורי בית  ומקום להתארגנות אישית כגון לבוש והתארגנות , לא תמיד החדר מספיק לכל מה שיש בו ועלול להיווצר עומס וצפיפות.
 
אנחנו ברהיטי דורון ממליצים להשתמש במקומות אחסון מינימליסטיים ולא צבעוניים מדי, לתת לחדר את המרחב הרצוי למשחק ושעשוע – התייעצו לפני קניית הרהיטים ותחשבו טוב לפני סידורם בחדר, משום שסידור נכון של הרהיטים בחדר יצור תחושת סדר ומרחב לשהות בו מבלי שנחוש שהוא מבולגן. אנחנו מאמינים ש"פחות זה יותר" – ככל שהחדר פחות רועש, פחות עמוס ברהיטים ואביזרים וחפצי נוי, ופחות צבעוני וצועק כך הוא יותר נעים לעין, יותר מזמין לשהות בו, לארח בו, לשחק בו.

ניתן למצוא פתרונות האחסון אשר יהיו נגישים ושמישים לילד, גם למשחק וגם לאחסון, כמובן שקיימת עדיפות לאחסון עם סגירה, שבגמר השימוש ניתן לסגור את הדלת או המגירה ולקבל חלל חלק ונקי עבור השימוש הפונקציונלי הבא בחלל. כאשר הפריטים של הילדים נמצאים מחוץ למגירות ומקומות האחסון, רצפת החדר עמוסה בדברים והחדר נראה מבולגן, עיצוב נכון וחכם יסייע בשמירה על מראה מסודר לחדר מבלי שצריך יהיה לעבוד קשה.
 
לשם כך, אנחנו ממליצים לקנות רהיטים בצבעוניות בהירה ושמירה על קווים ישרים ואחידים, ניתן אף לזרוק נקודות צבע שייצרו משחק חמים בחדר בשילוב של צבעי פסטל עדינים אשר גם יספקו את הפונקציונליות הרצויה, וגם ישלימו את ההרגשה הנעימה בחדר אך לא משתלטת.
  • נכתב ע"י
  • 09/11/2016 11:36
  • חדרי ילדים, חדר ילדים, רהיטים לחדרי ילדים, ריהוט לחדרי ילדים, עיצוב חדרי ילדים

קטגוריה

מאמרים אחרונים

מיטות נוער חדשות ומפנקות לחדרי ילדים ובוגרים

מעוניינים להיכנס לחדרי הילדים שלכם ולהיות נרגשים לנוכח עיצוב חדש ומשודרג? רוצים שהילד שלכם לא ירצה לצאת מהחדר? כאן תוכלו ללמוד כיצד לבחור מיטות נוער בהתאמה אישית לחדרי הילדים והבוגרים שלכם. מיטות נוער כיום הן רהיטים מעוצבים שנראים בדיוק כמו שלכם – ההורים. תנו לילדים שלכם הרגשה אמתית של בגרות וסיפוק, וציידו אותם במיטות נוער מכובדות ומפנקות.

ארונות אמבטיה מעוצבים בהתאמה אישית – כך תבחרו אותם נכון

ארונות אמבטיה דקורטיביים יוצרים בלבו שלה המתקלח שלווה וסיפוק אמתיים. ארונות אלו הם הליבה של חדר זה, ועל כן עיצובם חיוני להצלחת עיצוב החדר. כשאתם בוחרים ארונות אמבטיה, יש לכם מגוון רחב של דקורציות למימוש על פי מידת ההתאמה לכם ולפנורמה של פנים החדר.

איך לבחור ארונות אמבטיה שישדרגו את החוויה בחדר השירות?

ארונות אמבטיה איכותיים מביאים לחדר השירות את החוויה המרגשת לה כל אחד ואחת זקוקים כשהם שוהים בו. בכך, המקום מקבל את המשמעות האמתית של הביטוי חדר אמבטיה, ולא עוד חדר מלתחות רנדומלי. ממה מורכבים ארונות אמבטיה כיום, וכיצד היינו ממליצים לכם לבחור אותם? להלן מקבץ טיפים למתלבט שנמצא לפני שדרוג ארון החדר.

חומרי הגלם שלנו

הלוחות מיוצרים משבבי עץ עדינים המעובדים עם שרף, עוברים תהליך אידוי וכבישה בטמפרטורה ולחץ גבוהים לאמידות לאורך זמן. הלוחות מצופים בציפוי מלמין איכותי בשכבה כפולה עם הגנה מרבית נגד שריטות...

להמשך קריאה

לוח P5 בעל התנגדות ללחות ורטיבות, הינו לוח בעל צפיפות גבוהה ודחוסה של שבבי עץ טבעי, אשר במהלך ייצורו מותז על שבבי העץ חומר הדוחה לחות, החומר נספג בשבבים ובסיום התהליך העץ נדחס במכבש חם ללוח אחיד ואיכותי המונע ספיגת רטיבות ולחות...

להמשך קריאה