טיפים ועצות מנחות לפני בחירת רהיטים לחדרי ילדים

צבעוניות לחדרי ילדים

ההמלצה שלנו היא על צבעוניות בהירה שהיא תלווה את הצרכן הישראלי בשנים הקרובות וגם כהמלצה שלנו על הצבעים הבהירים משתי סיבות עיקריות: הסיבה הראשונה היא שצבעים בהירים משרים רוגע ושלווה על סביבת הילד שמשפיעים על המתח והתנהגות הילד. הסיבה שנייה היא בשל היותה של צבעוניות בהירה בסיס איתן לשינויים עתידיים ופשוטים בחדר בשל חוסר הדומיננטיות שלהם ובשל הניטרליות של הצבע המאפשרת לצבעוניות של האביזרים בחדר להיות הדומיננטיים בחדר (וניתן להחליף בקלות כשרוצים)
 

בחירת רצפה לחדר

ילדים נוטים לשהות זמן על הרצפה בכל הגילאים, כשמשחקים לבד או עם חברים, כשמכינים שיעורים וכשמארחים סתם חברים בחדר. מומלץ לבחור כיסוי לרצפה כמו פרקט או PVC או שימוש בשילוב שטיחים בחדר.
 

מקום אחסון לצעצועים

שימוש בכוורות, מדפים ומגירות אחסון, תוך שמירה על מקום לפינת משחקים שיהפוך בעתיד לפינת אירוח בהתבגרות הילד.
 

בטיחות בחדר הילדים

סורגים בחלונות, בעיקר אם ממקמים מיטה או שולחן מתחת לחלון. שמירה על נקודות חשמל בטיחותיות וסגורות. העברת כבלים למכשירי החשמל בצורה בטוחה . תליית כוורות על קירות בצורה בטוחה וע"י אנשי מקצוע. שמירה על אחסון של משחקים / ארגזים כבדים בחלקים התחתונים של הארונות והכוורות ודגש חשוב- לא לתלות כוורות על קיר מעל מיטת הילד בתוך חדרי ילדים!!

 

  • נכתב ע"י
  • 27/03/2016 11:50
  • רהיטי ילדים, חדרי ילדים, בחירת חדר ילדים, בחירת רהיטים

קטגוריה

מאמרים אחרונים

מיטות נוער חדשות ומפנקות לחדרי ילדים ובוגרים

מעוניינים להיכנס לחדרי הילדים שלכם ולהיות נרגשים לנוכח עיצוב חדש ומשודרג? רוצים שהילד שלכם לא ירצה לצאת מהחדר? כאן תוכלו ללמוד כיצד לבחור מיטות נוער בהתאמה אישית לחדרי הילדים והבוגרים שלכם. מיטות נוער כיום הן רהיטים מעוצבים שנראים בדיוק כמו שלכם – ההורים. תנו לילדים שלכם הרגשה אמתית של בגרות וסיפוק, וציידו אותם במיטות נוער מכובדות ומפנקות.

ארונות אמבטיה מעוצבים בהתאמה אישית – כך תבחרו אותם נכון

ארונות אמבטיה דקורטיביים יוצרים בלבו שלה המתקלח שלווה וסיפוק אמתיים. ארונות אלו הם הליבה של חדר זה, ועל כן עיצובם חיוני להצלחת עיצוב החדר. כשאתם בוחרים ארונות אמבטיה, יש לכם מגוון רחב של דקורציות למימוש על פי מידת ההתאמה לכם ולפנורמה של פנים החדר.

איך לבחור ארונות אמבטיה שישדרגו את החוויה בחדר השירות?

ארונות אמבטיה איכותיים מביאים לחדר השירות את החוויה המרגשת לה כל אחד ואחת זקוקים כשהם שוהים בו. בכך, המקום מקבל את המשמעות האמתית של הביטוי חדר אמבטיה, ולא עוד חדר מלתחות רנדומלי. ממה מורכבים ארונות אמבטיה כיום, וכיצד היינו ממליצים לכם לבחור אותם? להלן מקבץ טיפים למתלבט שנמצא לפני שדרוג ארון החדר.

חומרי הגלם שלנו

הלוחות מיוצרים משבבי עץ עדינים המעובדים עם שרף, עוברים תהליך אידוי וכבישה בטמפרטורה ולחץ גבוהים לאמידות לאורך זמן. הלוחות מצופים בציפוי מלמין איכותי בשכבה כפולה עם הגנה מרבית נגד שריטות...

להמשך קריאה

לוח P5 בעל התנגדות ללחות ורטיבות, הינו לוח בעל צפיפות גבוהה ודחוסה של שבבי עץ טבעי, אשר במהלך ייצורו מותז על שבבי העץ חומר הדוחה לחות, החומר נספג בשבבים ובסיום התהליך העץ נדחס במכבש חם ללוח אחיד ואיכותי המונע ספיגת רטיבות ולחות...

להמשך קריאה