כללים לעיצוב מיטות ילדים

להלן סט הכללים שלנו לעיצוב מיטות ילדים. הכללים יתבססו הן על תפאורה והן על בטיחות ולכן יהוו מעין סט הדרכה מלא שיסייע לכם להחליט מה לקנות לילדים שלכם כשמגיע העת להביא מיטה לחדר. מיטות ילדים הן מיטות שצריכות לשדר שהן לילדים מבחינה עיצובית, להתבסס על צבעים בהירים ולהשתלב בתכולת החדר המיוחדת מבחינה תפאורתית. יחד עם זאת, הן צריכות להיו בטיחותיות ללא רבב.

עיצוב גוף המיטה

גוף המיטה צריך להתאים לרצפה, לדלת ולחלון, כמו גם לכל התקן קבוע אחר. החדר הזה צריך לשרת אתכם זמן רב גם אחרי שהילדים יגדלו, ולכן לא חשוב מה יקרה, המיטה הזו כאן כדי להישאר. לכן, אם גיבשתם את חדר הילדים, הפעולה הכי חכמה תהיה לבחור את המיטה בהתאם לגיבוש העיצובי של החדר. כך תוכלו לשמר את החדר גם שנים רבות לאחר עזיבת הילדים ולהשתמש בו כל אימת שתצטרכו.

עיצוב המצעים

עיצוב המצעים צריך להיבחר בצורה בוגרת ושקולה. לא כל דגם של מצעים זהה, ולא כל שמיכה או ציפה או כיסוי כרית נראים אותו דבר, אבל יש כל מיני כללים שמומלץ לקיים. למשל, אם הילד החליט שהוא רוצה שכל מצעיו יהיו עם דמויות מסרטים מצויריםף תצטרכו לסרב בנימוס, אבל לבחור בשבילו 2-3 זוגות כאלה, לא יותר. מדוע? שוב, החדר ישמש אתכם גם אחרי עזיבת הילדים, ולכן אם ארגז המצעים בחדר יכיל רק מצעים ילדותיים אז לא רק שלא תוכלו לעשות עם זה כלום, הילד עצמו בעוד כמה שנים לא ירצה את המצעים הללו. 

בטיחות במיטת יחיד

אם מדובר במיטה של ילד קטן שנמצא בגיל המעבר למיטת ילדים ועד גיל 6, תצטרכו לשים לו קרש בטיחות. בהגיעו לגיל 6 בחנו את התנהגותו והסירו את הקרש אם הבחנתם שהוא לא נעזר בו יותר בשנתו.

בטיחות במיטת קומותיים ועוד טיפ קטן שיצ'פר אתכם גם במקום פנוי בחדר

במיטת קומותיים מומלץ לבחור בהתקן עלייה סולמי ולא במדרגות, משום שאין מעקה בדגמים עם מדרגות וזה מאד מסוכן לילד. אבל, האם ידעתם שלא כל מיטת קומותיים היא מיטה מקבילה, ויש במקומה מיטה  מדורגת? מהי מיטה מדורגת? מיטה שמפלסהּ העליון נמצא באלכסון למפלסהּ התחתון, ולכן רבע מהאחרון לפחות (לרוב יותר) יכול לשמש כפינת יצירה ומשחק בחדר!
 
  • נכתב ע"י
  • 31/08/2017 12:20
  • מיטות, מיטות ילדים, חדרי ילדים

קטגוריה

מאמרים אחרונים

רהיטים מעוצבים לחדר ילדים

רהיטים מעוצבים לחדר ילדים כל הטיפים והמידע הנחוץ לפני בחירת ריהוט לחדרי ילדים ונוער. עכשיו בתוכן שלפניכם באתר של רהיטי דורון היכנסו לקבלת פרטים והתרשמות מתכנים נוספים וקולקציית מוצרים

מיטות ילדים ונוער - כללים לבחירה

כללים חשובים לבחירת מיטות לילדים ונוער - עכשיו בתוכן שלפניכם חברת רהיטי דורון המובילה והטובה ביותר בתחום מציעה לכם מגוון פתרונות שינה נוחים ומעוצבים לחדרי הנוער והילדים שלכם. היכנסו לקבלת מידע נוסף

מתי הגיע הזמן לעבור למיטת נוער?

כל המידע הנחוץ לכם לפני בחירת חדרי נוער חדשים - טיפים, ייעוץ, תמונות מוצרים ועוד. היכנסו כבר עכשיו לתוכן שלפניכם וגרמו לבחירה שלכם להיות מוצלחת.

חומרי הגלם שלנו

הלוחות מיוצרים משבבי עץ עדינים המעובדים עם שרף, עוברים תהליך אידוי וכבישה בטמפרטורה ולחץ גבוהים לאמידות לאורך זמן. הלוחות מצופים בציפוי מלמין איכותי בשכבה כפולה עם הגנה מרבית נגד שריטות...

להמשך קריאה

לוח P5 בעל התנגדות ללחות ורטיבות, הינו לוח בעל צפיפות גבוהה ודחוסה של שבבי עץ טבעי, אשר במהלך ייצורו מותז על שבבי העץ חומר הדוחה לחות, החומר נספג בשבבים ובסיום התהליך העץ נדחס במכבש חם ללוח אחיד ואיכותי המונע ספיגת רטיבות ולחות...

להמשך קריאה