ריהוט מעץ לחדר הילדים

בחירת ריהוט מעט מלא לחדרי ילדים היא בחירה נבונה, המתבססת גם על חומרים איכותיין וגם על בטיחות ברמה גבוה לילדים שלכם. יש לנו ריהוט ופתרונות אחסון מעץ לכל סוגי חדרי הילדים: חדרי בנים ובנות כאחד. על מנת לאבזר חדר ילדים עם ריהוט עץ, הכנו לכם מיפוי קצר של הרהיטים הנדרשים לכם.

ארונות ומגירות
התקני אחסון סגורים. התקנים אלו נדרשים לאחסון בגדים וספרים בעיקרם. ספרים יש לאחסן בכוננית ספרים ובגדים בארונות בגדים אשר בדרך כלל משולבים גם עם מגירות. על פי רוב, אך לא תמיד, ניתן להוסיף שידות מגירות עצמאיות המתחברות לארונות הללו. בארונות מאוחסנים גם המצעים של הילדים.

מדפים וכונניות
התקני אחסון פתוחים. הם נועדו בעיקרם לאחסון ספרים, צעצועים ושאר טובין קטנים. הם יכולים להיקנות כסוללה בפני עצמה, שנקראת כוורת, או בנפרד. כוננית בדרך כלל תיקנה כשהיא התקן עצמאי עם מדפים המחוברים זה לזה ללא חציבה בקיר. על פי רוב, בה יש לאחסן את הספרים ובמדפים הנפרדים (או בכוורות) את הצעצועים והמשחקים השונים.

שולחנות ופינות עבודה
יש לנו מבחר שולחנות והתקני ישיבה עשויים עץ. ניתן לבחור שולחנות יצירה, שולחנות כתיבה, שולחנות עם מגירות, ועוד. כל מערכת שולחנית מגיעה גם עם כסאות תואמים. מובטחים פתרונות ישיבה מאובזרים היטב, עמידים מאד ומותאמים במיוחד לשימוש ילדים בכל הגדלים והגילים.

הצעת מחיר עבור ריהוט עץ לילדים
רהיטי העץ שלנו מתבססים על איכות ונוחות. על כן, המחיר נקבע על פי גודל הרהיט והפונקציונליות שהוא מציע לילד. שולחן מאובזר במגירות ובהתקנים לעפרונות ועטים יתומחר יקר יותר משולחן ללא התקנים אלו, כשהוא בעל מקרה חלק. ריהוט עץ לילדים המבוסס על שולחנות בוטיק הוא המשתלם ביותר, גם אם הצעת המחיר עבורו יקרה יותר משולחן פשוט, בשל היותו פונקציונלי וחוסך מידוף בחדר (ועל כן גם חוסך מקום). ניתן לקנות גם ארונות קטנים, ללא מגירות, ולחבר אליהן שידות מגירות, לחיסכון במחיר של ארון גדול, אך פתרןו זה פחות פרקטי כאשר החדר הוא מרובי ילדים. 
 
  • נכתב ע"י
  • 02/07/2017 18:25
  • חדרי ילדים,רהיטי ילדים

קטגוריה

מאמרים אחרונים

רהיטים מעוצבים לחדר ילדים

רהיטים מעוצבים לחדר ילדים כל הטיפים והמידע הנחוץ לפני בחירת ריהוט לחדרי ילדים ונוער. עכשיו בתוכן שלפניכם באתר של רהיטי דורון היכנסו לקבלת פרטים והתרשמות מתכנים נוספים וקולקציית מוצרים

מיטות ילדים ונוער - כללים לבחירה

כללים חשובים לבחירת מיטות לילדים ונוער - עכשיו בתוכן שלפניכם חברת רהיטי דורון המובילה והטובה ביותר בתחום מציעה לכם מגוון פתרונות שינה נוחים ומעוצבים לחדרי הנוער והילדים שלכם. היכנסו לקבלת מידע נוסף

מתי הגיע הזמן לעבור למיטת נוער?

כל המידע הנחוץ לכם לפני בחירת חדרי נוער חדשים - טיפים, ייעוץ, תמונות מוצרים ועוד. היכנסו כבר עכשיו לתוכן שלפניכם וגרמו לבחירה שלכם להיות מוצלחת.

חומרי הגלם שלנו

הלוחות מיוצרים משבבי עץ עדינים המעובדים עם שרף, עוברים תהליך אידוי וכבישה בטמפרטורה ולחץ גבוהים לאמידות לאורך זמן. הלוחות מצופים בציפוי מלמין איכותי בשכבה כפולה עם הגנה מרבית נגד שריטות...

להמשך קריאה

לוח P5 בעל התנגדות ללחות ורטיבות, הינו לוח בעל צפיפות גבוהה ודחוסה של שבבי עץ טבעי, אשר במהלך ייצורו מותז על שבבי העץ חומר הדוחה לחות, החומר נספג בשבבים ובסיום התהליך העץ נדחס במכבש חם ללוח אחיד ואיכותי המונע ספיגת רטיבות ולחות...

להמשך קריאה