פתרונות אחסון עם ארונות הזזה

כאשר אתם מבססים פתרונות אחסון על ארון הזזה, הרווחתם את המוצר האידיאלי ביותר לדירה שלכם. פתרונות האחסון אשר ארון הזזה יכול לספק לכם רבים ומגוונים. להלן מעט מהם שיהוו רק את קצה הקרחון למה שארון ההזזה מסוגל לשאת.

חציבה מלאה בקיר – חיסכון של 100% נפח

אם גיליתם כי ניתן לחצוב בקיר מסוים בבית שלכם, עדיף לכם לשים בו את הארון, ולא במקום אחר. הקיר הזה לא יגרע לכם ולו 1 ס"מ של מקום פנוי, משום שהדפנות האחוריות והצדיות של הארון יוטמעו בתוך הקיר. רק לדלת הארון תהיה לכם גישה. כמובן שמדובר בחיסכון במקום שלא יצריך אתכם לוותר ולו על קמצוץ של שטח מהחדר שלכם, שכן אין דלת פתיחה, ואין ממד עומק גלוי לארון.

ארונות דקים ללא חציבה בקיר
במידה ולא ניתן לחצוב בקירות הבית שלכם, ניתן עדיין להציל חלק נכבד מהמקום על ידי דבקות בארון שממד העומק שלו מזערי, אך ממדי האורך והרוחב שלו ענקיים, וכן אתם מתבססים על ארון גבוה ורחב, ולא על ארון עמוק. 
כשאנשים קנו ארונות הזזה הם התעניינו בעיצובים הבאים לדלת הקדמית
1. מראה לארון: נמצאת לכל אורך הדלת החיצונית ומיועדת לטיפוח.
2. איורים על הארון: איורים מודפסים הנראים כמו תמונות. ישנן גם תמונות מודפסות עליו.
3. פיתוחי עץ על הארון: הארון נשאר בצבע הגולמי שלו אך מכיל צורות אומנותיות של מיטב הנגרים האומנים: גילופים, צילינדרים מעץ, וכד'.

דרכי הסגירה של ארון הזזה
ניתן לבחור 2 סוגי סגירה: עם נצרה או עם מגנט. ארון עם נצרה יגיע בדרך כלל עם ידית קפיצית ללחיצה כדי לשחרר את הנצרה מהמנעול שלה. ארון עם מגנט יגיע ללא ידיות ונצרות, לעתים תהיה ידית קטנה לצררכי גרירה בלבד. המגנט שבקצה הארון תופס את המגנט של הדלת ומשלים את הסגירה.

ארונות הזזה – התחליף לתמונות מעוצבות
עם ארון הזזה מודפס אתם יכולים לשכוח מתמונות. הארון מאד גדול ומסוגל להחליף תמונות קיימות בחדר. תכונה זו אידיאלית לחדר ארונות, אשר יכיל גם המון פתרונות עיצוב, וגם תמונות מרהיבות המשורטטטות על הארונות השונים. 
ארונות הזזה – לשכוח מהצרות, ולהתחיל להתרגל למוצרים מעוצבים באמת!

רהיטי דורון מזמינים אתכם לגלות את מחלקת ארונות ההזזה עם מגוון אפשרויות עיצוב, ייצור איכותי ומחיר מצוין!
 
  • נכתב ע"י
  • 16/05/2017 11:54
  • ארונות הזזה, ארונות, ארון, ארון הזזה

קטגוריה

מאמרים אחרונים

רהיטים מעוצבים לחדר ילדים

רהיטים מעוצבים לחדר ילדים כל הטיפים והמידע הנחוץ לפני בחירת ריהוט לחדרי ילדים ונוער. עכשיו בתוכן שלפניכם באתר של רהיטי דורון היכנסו לקבלת פרטים והתרשמות מתכנים נוספים וקולקציית מוצרים

מיטות ילדים ונוער - כללים לבחירה

כללים חשובים לבחירת מיטות לילדים ונוער - עכשיו בתוכן שלפניכם חברת רהיטי דורון המובילה והטובה ביותר בתחום מציעה לכם מגוון פתרונות שינה נוחים ומעוצבים לחדרי הנוער והילדים שלכם. היכנסו לקבלת מידע נוסף

מתי הגיע הזמן לעבור למיטת נוער?

כל המידע הנחוץ לכם לפני בחירת חדרי נוער חדשים - טיפים, ייעוץ, תמונות מוצרים ועוד. היכנסו כבר עכשיו לתוכן שלפניכם וגרמו לבחירה שלכם להיות מוצלחת.

חומרי הגלם שלנו

הלוחות מיוצרים משבבי עץ עדינים המעובדים עם שרף, עוברים תהליך אידוי וכבישה בטמפרטורה ולחץ גבוהים לאמידות לאורך זמן. הלוחות מצופים בציפוי מלמין איכותי בשכבה כפולה עם הגנה מרבית נגד שריטות...

להמשך קריאה

לוח P5 בעל התנגדות ללחות ורטיבות, הינו לוח בעל צפיפות גבוהה ודחוסה של שבבי עץ טבעי, אשר במהלך ייצורו מותז על שבבי העץ חומר הדוחה לחות, החומר נספג בשבבים ובסיום התהליך העץ נדחס במכבש חם ללוח אחיד ואיכותי המונע ספיגת רטיבות ולחות...

להמשך קריאה