סדר וארגון בחדרי ילדים

אז בואו נעשה פה סדר, כמה פעמים נכנסתם לחדר הילדים ונטרפתם למראה הבלגן החוגג בו? ואתם מעירים, ואתם מסדרים, ואתם מנקים והכל חוזר חלילה... ובבת אחת מתבלגן שוב? 
כנראה שאין מנוס וחדרי הילדים תמיד ייראו עמוסים ומבולגנים, הם משמשים ללינה, לאירוח, למשחקים, לקריאה והכנת שיעורי בית  ומקום להתארגנות אישית כגון לבוש והתארגנות , לא תמיד החדר מספיק לכל מה שיש בו ועלול להיווצר עומס וצפיפות.
 
אנחנו ברהיטי דורון ממליצים להשתמש במקומות אחסון מינימליסטיים ולא צבעוניים מדי, לתת לחדר את המרחב הרצוי למשחק ושעשוע – התייעצו לפני קניית הרהיטים ותחשבו טוב לפני סידורם בחדר, משום שסידור נכון של הרהיטים בחדר יצור תחושת סדר ומרחב לשהות בו מבלי שנחוש שהוא מבולגן. אנחנו מאמינים ש"פחות זה יותר" – ככל שהחדר פחות רועש, פחות עמוס ברהיטים ואביזרים וחפצי נוי, ופחות צבעוני וצועק כך הוא יותר נעים לעין, יותר מזמין לשהות בו, לארח בו, לשחק בו.

ניתן למצוא פתרונות האחסון אשר יהיו נגישים ושמישים לילד, גם למשחק וגם לאחסון, כמובן שקיימת עדיפות לאחסון עם סגירה, שבגמר השימוש ניתן לסגור את הדלת או המגירה ולקבל חלל חלק ונקי עבור השימוש הפונקציונלי הבא בחלל. כאשר הפריטים של הילדים נמצאים מחוץ למגירות ומקומות האחסון, רצפת החדר עמוסה בדברים והחדר נראה מבולגן, עיצוב נכון וחכם יסייע בשמירה על מראה מסודר לחדר מבלי שצריך יהיה לעבוד קשה.
 
לשם כך, אנחנו ממליצים לקנות רהיטים בצבעוניות בהירה ושמירה על קווים ישרים ואחידים, ניתן אף לזרוק נקודות צבע שייצרו משחק חמים בחדר בשילוב של צבעי פסטל עדינים אשר גם יספקו את הפונקציונליות הרצויה, וגם ישלימו את ההרגשה הנעימה בחדר אך לא משתלטת.
  • נכתב ע"י
  • 09/11/2016 11:36
  • חדרי ילדים, חדר ילדים, רהיטים לחדרי ילדים, ריהוט לחדרי ילדים, עיצוב חדרי ילדים

קטגוריה

מאמרים אחרונים

רהיטים מעוצבים לחדר ילדים

רהיטים מעוצבים לחדר ילדים כל הטיפים והמידע הנחוץ לפני בחירת ריהוט לחדרי ילדים ונוער. עכשיו בתוכן שלפניכם באתר של רהיטי דורון היכנסו לקבלת פרטים והתרשמות מתכנים נוספים וקולקציית מוצרים

מיטות ילדים ונוער - כללים לבחירה

כללים חשובים לבחירת מיטות לילדים ונוער - עכשיו בתוכן שלפניכם חברת רהיטי דורון המובילה והטובה ביותר בתחום מציעה לכם מגוון פתרונות שינה נוחים ומעוצבים לחדרי הנוער והילדים שלכם. היכנסו לקבלת מידע נוסף

מתי הגיע הזמן לעבור למיטת נוער?

כל המידע הנחוץ לכם לפני בחירת חדרי נוער חדשים - טיפים, ייעוץ, תמונות מוצרים ועוד. היכנסו כבר עכשיו לתוכן שלפניכם וגרמו לבחירה שלכם להיות מוצלחת.

חומרי הגלם שלנו

הלוחות מיוצרים משבבי עץ עדינים המעובדים עם שרף, עוברים תהליך אידוי וכבישה בטמפרטורה ולחץ גבוהים לאמידות לאורך זמן. הלוחות מצופים בציפוי מלמין איכותי בשכבה כפולה עם הגנה מרבית נגד שריטות...

להמשך קריאה

לוח P5 בעל התנגדות ללחות ורטיבות, הינו לוח בעל צפיפות גבוהה ודחוסה של שבבי עץ טבעי, אשר במהלך ייצורו מותז על שבבי העץ חומר הדוחה לחות, החומר נספג בשבבים ובסיום התהליך העץ נדחס במכבש חם ללוח אחיד ואיכותי המונע ספיגת רטיבות ולחות...

להמשך קריאה